Windows ürün anahtarına N harfi yazılmıyor.

Bu konuyu okuyanlar

Kıvanç Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar benim normalde w10 işletim sistemim vardı ve ürün anahtarıda orjinal şekilde elimde.
Bilgisayarıma çok ağır bir virüs girdi ve bilgisayarı w10 üzerinden sıfırlamama rağmen virüs gitmeyip aynı şekilde devam etti.

Virüsü kısaca açıklıyım:
Kendi kendine program ve uygulamalar indirip açıyor ve kapattıkça açılmaya, sildikçe geri yüklemeye devam ediyor.
Otomatik virüs koruma ve güvenlik duvarını kapatıyor ve hiçbir virüs koruma programı algılayamıyor.

Herneyse w10'un kendi sıfırlamasını yapmama rağmen virüs gitmedi ve bende gidip bilgisayarı formatlattım.
W7 ye çevrildi ve tüm diski temizledi. Virüs kökten gitti ama bir sorun oluştu.
Windowsu etkinleştirmek için ürün anahtarını girerken ürün anahtarında "N" harfi var ve her yazdığımda bu harf hatalı hatası veriyordu. Ekran klavyesi,kopyala yapıştır bir sürü şey denedim ama oraya N harfini alamadım. İnternetten çok araştırdım ama aynı sorunu yaşayanların büyük çoğunluğu w7 kullanıcısıymış.
Bilgisayar bu arada Windows 7 Ultimate 64 Bit şuanda.
Ben bu sorunu çözebilirmiyim, bir yolu varmı yada başka bir yol izleme gibi bir şansım varmıdır?

Frosa

Profesör
Reaksiyon puanı
1,414
Yeniden temiz Windows 10 kurulumu yapmanı öneririm. Zira Win10 keyi Windows 7'de çalışmaz...