Windows Old

Bu konuyu okuyanlar

sorunumyok33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba 4 mayıs tarihinde windows güncellemesi yaptım. Bilgisayarı açtım. C diskinde windows.old adı altında klasör oluşmuş. Yaklaşık 25gb. Silmeli miyim?

Çözüm
Windows Yeni Sürüm Alırken .old Seklınde Bir Klasor atar ve ordan Yukleme saglar Bunu sılmek sorun Yaratmaz.

Yapmak Isterseniz eger, Once Dosya Boyutunu Old Klasor Üzerine Gelıp Atıyorum 20 GB Cıktı, Daha Sonra Disk temizle Acıp Sistem Dosyalarını Temizle secip C:/ dir Genelde sizde D:/ olabılır Ikısınden Birini Secip 20 gb dedim Secenegı Bulun, Genelde Windows Update olur Okey dedıkten sonra Temizleme baslar 5 dk ıcınde sıler..

Bu size Zarar saglamaz, IyI Forumlar..

Ekteki dosyayı Bırakıyorum Bakarak yaparsınız ısterseniz..

突厥汗國

Profesör
Reaksiyon puanı
1,236
Windows Yeni Sürüm Alırken .old Seklınde Bir Klasor atar ve ordan Yukleme saglar Bunu sılmek sorun Yaratmaz.

Yapmak Isterseniz eger, Once Dosya Boyutunu Old Klasor Üzerine Gelıp Atıyorum 20 GB Cıktı, Daha Sonra Disk temizle Acıp Sistem Dosyalarını Temizle secip C:/ dir Genelde sizde D:/ olabılır Ikısınden Birini Secip 20 gb dedim Secenegı Bulun, Genelde Windows Update olur Okey dedıkten sonra Temizleme baslar 5 dk ıcınde sıler..

Bu size Zarar saglamaz, IyI Forumlar..

Ekteki dosyayı Bırakıyorum Bakarak yaparsınız ısterseniz..

Çözüm