Soru Windows Mobile'nin geleceği ne olacak?

ThorJ

Profesör
Yakın bir zamanda Microsoft, Windows Mobile platformunun son sürümü olan Windows Mobile 10'a olan desteği kesti, peki halen daha Windows Mobile kullanan müşterilerin geleceği ne olabilir? Cevaplarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.

TheTruthHurts

Profesör
Kullanmıyorum ama gelecek melecek yok bence. Microsoft,mobil cihazlar için üçüncü bir işletim sistem yapabilecek kabiliyette yapma fırsatını yıllar önce kaçırdı.

Samet UCA

Profesör
Uygulama desteği kesildiği için kullanıcı bir süre sonra iş yapamaz hale gelir. Nokia da çöp oldu. Belki hiç beklenmedik bir dönüş yapabilirler belli olmaz sonuçta dev yazılımcı adamlar.

Samet UCA

Profesör
Mobil işletim sistemi pazarına atılmak için ne kadar doğru bir zamandır bilemiyorum. Ancak ilerde ms bu alanda geri kalmaz bir şekilde ipi yakalar.

iMaKaNDi

Asistan
512 mb ram ile telefon kullanmanın hayretlerine düşmüştüm. Android ve ios bırakır mı hiç piyasayı 😏😏 ister mi 2. Düşman

The Commander

Profesör
Bir geleceği kalmadı bildiğime göre, fişi çektiler. Aslında başarılı olabilirlerdi diye düşünüyorum. Hala kullanan varsa telefonunu değiştirmekten başka şansı yok.

BJKolik

Tek Yol BEŞİKTAŞ
Yönetici
Moderatör
Keşke geri gelse tekrar hemen kullanırım. 4 sene kullandım, WP' den aldığım zevki, ne android nede İOS verdi bana. Ah Lumia ah Windoqs Phone.