Windows live essentials offical beta indirilmeye hazır!

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
40959158484787284294.png

Windows Live Messenger için temel parçalar sürümünün beklenen offical betası nihayet geldi...
uzun zamandır geliştirilen windows live essentials, bu geceden itibaren windows live sitesinden indirilmeye açılmış durumda...

birçok yeniliklerle karşımıza çıkan windows live messenger ve diğer temel araçlar windows 7 ile görsel olarak bütünleşmiş durumda...
bir önceki deneme betalarından görsel olarak değiştiğini görüyorum yeni messengerin...
daha önce kullanmayanlar için sosyal ağlarla bağlantı kurulabildiğini hatırlatmak isterim..

facebook myspace gibi ünlü sosyal paylaşım ağlarıyla online çalışan yeni windows live messenger ile bu ağlardan sürekli bağlı kalabilir, profillerinizi kontrol altında tutabilirsiniz... ayrıca windows live alanınızla ilgili tüm gelişmeler yakından takip edilebiliyor... dahası var messenger kişisel güncelleştirme fotoğrafları veya yazıları da sürekli statüste takip edebiliyorsunuz. tabi dilerseniz bu özelliği kapatabilir, normal klasik menüye dönebilirsiniz...

ayrıca smileyler de güncellenmiş durumda. eski demode olmuş smileylerin yerine daha modern karakterler gelmiş...

kötü tarafı henüz türkçe sürümün çıkmamış olması.... şu anda sadece wave0 halkasındaki 5 dil destekleniyor... ama ikinci beta veya rc lerde türkçe ninde aralarında bulunduğu diğer sürümleri görebileceğiz..

diğer kötü yanıda Windows xp kullanıcıları için çünkü Xp için bu sürüm destek vermiyor... gelişmiş directx 11 grafik arabirimleri windows 7 ve windows vista sp2 için düzenlenmiş.. xp nin böyle bir desteği malesef yok...

sizi daha fazla yazılarımla oyalamadan hemen indirme linkini veriyorum...

Download: http://explore.live.com/windows-live-essentials-beta

A-Patch ile çoklu oturum özelliğini kazandırabilir, messengerinizi daha kullanışlı hale getirebilirsiniz...

Download A-Patch for Windows Live Messenger Wave 4 (15.3.2804.0607)

Cloakengaged

Dekan
Reaksiyon puanı
145
Teşekkürler indireyim..

edit :

Çevrimdışı modundayken istediğiniz kişiye online gözükebiliyorsunuz.
İstediğiniz pencereyi daima üstte tutabiliyorsunuz.
Güzel görünüyor.

yusher

Profesör
Reaksiyon puanı
12
indiriyorum. unofficial beta çok iyi değildi :D

okanic

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Teşekkürler İndiriyorum Umarm Hoşumuza Gider Plus Ve 2 Hesap Açmaya Şimdilik Ara Verdik Sanırm :)

osmanhasimcan

Asistan
Reaksiyon puanı
8
Teşekkürler İndiriyorum Umarm Hoşumuza Gider Plus Ve 2 Hesap Açmaya Şimdilik Ara Verdik Sanırm :)
Plus! live bu konuda pek acele eden bir firma değil. ne zaman RC sürüm çıkarsa o zaman uyumlu sürüm çıkartacaktır. çünkü geçtiğimiz yıl 2009 sürümünde aynen böyle yaptılar...

diğer yandan, A-Patch firması uyumlu sürümü çıkardı bile. A-Patch ile birçok özellik kazandırabildiğiniz gibi istediğiniz kadar messenger oturumu açabiliyorsunuz...

hemen indirebilirsiniz...

Download: Download A-Patch for Windows Live Messenger Wave 4 (15.3.2804.0607)