Windows kuramıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Wallwestrt

Üyecik
Evde eskir bir diz üstü bilgisayar var ve içinde herhangi bir işletim sistemi yüklü değil. Karantina dolayısıyla içine Windows atıp dizi, film vs. izlemesi için kardeşime verecektim ancak Windows'u kurarken HDD Full dolu gözüküyor ve yer olmadığı için kuramıyorum. Çözümü var mıdır?

Evde eskir bir diz üstü bilgisayar var ve içinde herhangi bir işletim sistemi yüklü değil. Karantina dolayısıyla içine Windows atıp dizi, film vs. izlemesi için kardeşime verecektim ancak Windows'u kurarken HDD Full dolu gözüküyor ve yer olmadığı için kuramıyorum. Çözümü var mıdır?
Masaüstü bilgisayarın varsa sata kablosu ile bağlayıp HDD'nin içini temizleyebilirsin.

Usain

Yazdığım mesajlardaki her şey hayal ürünüdür.
Yönetici
Moderatör
Biçimlendiremiyor musunuz?

Usain

Yazdığım mesajlardaki her şey hayal ürünüdür.
Yönetici
Moderatör
Hocam muhtemelen içindekilerin silinmesini istemiyor.
İçinde işletim sistemi bulunmayan bir bilgisayar diyor. Dolu olacağını sanmam.
HDD beklemekten arızalanmıştır belki.
Eğer sıkıntılı HDD ise
Nejdat Delioğlu'nun videolarında gördüm. Eski çalışmayan HDD'lerin boardunda paslanmalar olabiliyor. Silgiyle tamir ediyordu. :)

İçinde işletim sistemi bulunmayan bir bilgisayar diyor. Dolu olacağını sanmam.
HDD beklemekten arızalanmıştır belki.
Eğer sıkıntılı HDD ise
Nejdat Delioğlu'nun videolarında gördüm. Eski çalışmayan HDD'lerin boardunda paslanmalar olabiliyor. Silgiyle tamir ediyordu. :)
Bir zamanlar RAM'leri de silgi ile silme modası vardı sanırım onun gibi bir şey bu da :)

"Windows'u kurarken HDD Full dolu gözüküyor ve yer olmadığı için kuramıyorum "

Bu ifadeni daha açık bir şekilde göstermen için foto atabilir misin ? durumu daha iyi analiz edebilmek açısından, hangi safhada hangi hata kodunu veriyor...?

EFI Shell

Dekan
Bilgisayar nedir? Marka model?

Wallwestrt

Üyecik
Bilgisayar nedir? Marka model?
Marka lenovo model hakkında bilgim yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu ifadeni daha açık bir şekilde göstermen için foto atabilir misin ? durumu daha iyi analiz edebilmek açısından, hangi safhada hangi hata kodunu veriyor...?
Yarın açıp atarım

KNMX

Dekan
Lenovo laptop modeli, laptopun alt kısmında yazar genellikle. Bir kağıda yapıştırılmış şekilde.

Wallwestrt

Üyecik

Şimdi oraya dahi gelmiyor burada kalıyor;
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi oraya dahi gelmiyor burada kalıyor;
Fotoda gitmiş gözüküyor ama gitmiyor ilginç. Recovery ekranı çıktı şimdi de normalde windows kurulumuna girebiliyordum.bu sefer o da olmuyor

Son mesajlar