Windows Hata Kodları ve Çözümleri

Bu konuyu okuyanlar

ihlise

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
0x80070570 hata mesajı alıyorum acil yardıma ihtiyacım var. Hiçbir dosyayı silemiyorum. Ne yapmam gerekiyor.

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Vista işletim sistemi kullanıyorum ve manuel sistem geri yükleme noktası oluşturmak isterken fark ettim ki, işletim sisteminin system restore özelliği çalışmıyor.

Hata iletisi olarak "The shadow copy provider had an unexpected error while trying to process the specified operation. (0x8004230F) mesajı alıyorum.

Bunun sebebi ne olabilir; fikri, bilgisi, yorumu olabilecek olan var mı?

sercangüler

Asistan
Reaksiyon puanı
1
masaüstü bilgisayarımda xp sp3 kurulu,geçenlerde format attım fakat tüm sürücülerini yüklememe rağmen bilgisayardan ses alamıyorum,aygıt yöneticisinden sürekli ? işareti alıyorum..Defalarca denedim yükledim cd sinden ama sürekli "kod 10 başlatılamadı" sorunu alıyorum,tekrardan format atmayada çekiniyorum açıkcası yardım ederseniz sevinirim

DuhaM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
farenin kopyala yapıştır hareketine sağlık güzel paylaşım işime yaradı...!!!

solarcoaster

Asistan
Reaksiyon puanı
0
021.jpg

sorun ne olabilir arkadaşlar

excell74

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Windows 7 ultimate kullanıyorum. Sistem görüntüsü oluştur dediğimde "Yedekleme uygulaması bir iç hata nedeniyle başlatılamadı: Sunucu çalıştırması başarısız (0x80080005) hatası veriyor. Daha önce bir kez sistem görüntüsü oluşturmuştum. Ozaman hata vermemişti. Yardımcı olursanız sevinirim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
0x800400c97 bu hata kodu ile ilgili bi bilgisi olan var mı arkadaşlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
error loadıng resources for: file not found bu hatanın anlamı ney ve cozumu nedir acaba