Windows Güncelleme bitmiyor

Bu konuyu okuyanlar

Stavros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar win8.1 güncelleme için yeniden başlattım 12 saatir "bu biyinceye kadar bilgisayarın fişini çekmeyin güncelleştirme 6/22 yükleniyor" duruda kapatmaya zorladım açtım yine burdan devam ediyor bi çözüm bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi ?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
8.1 için güncellemeni açık saklaman bence yanlış düşünce. Sistem bundan sonrada çalışırsa sapıttıracak bence.
En iyisi buradan yeni 8.1 9600 versiyonun İso dosyasını indir Temiz format çek. Güncellemenide kapat gitsin.

TechBench by WZT (v4.1.1)

Kendimde 8.1 kullanıcısıyım. Update 3 -- 9600 versiyonun kullanıyorum. Fişşek gibide çalışıyor güncelleme kapalı.

Stavros

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8.1 için güncellemeni açık saklaman bence yanlış düşünce. Sistem bundan sonrada çalışırsa sapıttıracak bence.
En iyisi buradan yeni 8.1 9600 versiyonun İso dosyasını indir Temiz format çek. Güncellemenide kapat gitsin.

Kendimde 8.1 kullanıcısıyım. Update 3 -- 9600 versiyonun kullanıyorum. Fişşek gibide çalışıyor güncelleme kapalı.
Başkan

---- Mesajlar birleştirildi ----

Başkan sıkıntı şu ne format ne bşi güvenli mod bios bi yere giremiyorum kapatıyom açıyom bilgisayar direk buraya giriyor bşi yapamıyorum

Son düzenleme:

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,177
Kardeşim Pc Bios ekranından sonra Windows güncelleme ıvır zıvırları geliyor. Bios açılmaması mümkün değil. Anakart modeli nedir?

Son mesajlar