Windows 8 Torrent Sahte (Fake) çıktı

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
açıkcası teknik olarak bende size katılıyorum, fakat ince eleyip sık dokuyarak indirdiğim ve RTM olduğuna inandıgım bir sürüm şuanda bilgisayarımda yüklü durumda.

ve şöyle söyleyebilirimki Relase sürümü ile arasında hem genel görünüm olarak hemde stabilite olarak dağlar kadar fark var..

• August 15th: Developers will be able to download the final version of Windows 8 via your MSDN subscriptions.
  • August 15th: IT professionals testing Windows 8 in organizations will be able to access the final version of Windows 8 through your TechNet subscriptions.
  • August 16th: Customers with existing Microsoft Software Assurance for Windows will be able to download Windows 8 Enterprise edition through the Volume License Service Center (VLSC), allowing you to test, pilot and begin adopting Windows 8 Enterprise within your organization.
  • August 16th: Microsoft Partner Network members will have access to Windows 8.
  • August 20th: Microsoft Action Pack Providers (MAPS) receive access to Windows 8.
  • September 1st: Volume License customers without Software Assurance will be able to purchase Windows 8 through Microsoft Volume License Resellers.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
usb ye nasıl yazılıyor? ben dvd ayarlamıştım ama usb daha iyi olur, sana zahmet olmazsa usb ye yazma işini anlatıver.

Windows 7 USB DVD Download Tool ile usb yazılabilir yazıyordu ama bu program yazmadı bende direk winrar ile usb'nin içine çıkarıyorum şu anda ama a bootable usb yazar belki

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
tarayıcıların açılış hızı mükemmel :)

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
  • August 15th: Developers will be able to download the final version of Windows 8 via your MSDN subscriptions.
  • August 15th: IT professionals testing Windows 8 in organizations will be able to access the final version of Windows 8 through your TechNet subscriptions.
  • August 16th: Customers with existing Microsoft Software Assurance for Windows will be able to download Windows 8 Enterprise edition through the Volume License Service Center (VLSC), allowing you to test, pilot and begin adopting Windows 8 Enterprise within your organization.
  • August 16th: Microsoft Partner Network members will have access to Windows 8.
  • August 20th: Microsoft Action Pack Providers (MAPS) receive access to Windows 8.
  • September 1st: Volume License customers without Software Assurance will be able to purchase Windows 8 through Microsoft Volume License Resellers.

o konuda zaten diyecek bişeyim yok.

ama insan deneyip bakmadan edemiyor.
asıl farkı burda verdiğiniz tarihlerdeki srümler çıkınca görebileceğiz zaten orası aşikar.
ama görünen şuanki durumda önüzleme sürümü ile fark olduğuda aşikar.

goodtornado

Profesör
Reaksiyon puanı
4
o konuda zaten diyecek bişeyim yok.

ama insan deneyip bakmadan edemiyor.
asıl farkı burda verdiğiniz tarihlerdeki srümler çıkınca görebileceğiz zaten orası aşikar.
ama görünen şuanki durumda önüzleme sürümü ile fark olduğuda aşikar.

haklisin, yuklemekten zarar gelmez,

ChoneS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar rica etsem,Windows 8 N sürümsüz,elinde düzgün bir link olan verebilirmi ? Mesaj sınırlaması dolayısı ile özel mesaj atamıyorum.İlginiz için teşekkür ederim.

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Ağustos 15-16 da herkesin gözü bu konuda olsun windows 8 Türkçe ultimate linklerini paylaşacağım o tarihe kadar görüşmek üzere beyler..

|BeyabaN|

Profesör
Reaksiyon puanı
9
kendine iyi bak [MENTION=280980]NEFER[/MENTION] seni özleyeceğiz,:(

fuzuli24

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Ağustos 15-16 da herkesin gözü bu konuda olsun windows 8 Türkçe ultimate linklerini paylaşacağım o tarihe kadar görüşmek üzere beyler..
windows 8 de ultimate diye bir sürüm yok artık, windows 8 ve windows 8 pro olmak üzere 2 sürümü ve birde enterprise sürümü bulunmakta...

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Biz de en yükseği hangisi ise onu paylaşırız :D

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
An itibariyle N sürümünü silip normal sürümü kurdum. Kurulum yaklaşık 21 dakika sürdü. Diğer sürümün sahte olduğunu zannetmiyorum çünkü herşey aynı, sadede Windows Media Player var ki onu da zaten biliyorz N sürümlerinde olmadığını...

TugiForum

Asistan
Reaksiyon puanı
2
10 gün daha sabredip türkçe sürümünü bekleyeceğim.

REDFOKS

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
201
Dün akşam kurdum açılış ve kapanış süresi oldukça iyi keza kurulan programlarda öyle İE win8 ile çok daha stabil çalışıyor.

Sürücü tanımasıda şahane ekran kartı hariç tüm donanımı sıkıntısız win8 tanıdı

Metro arayüzü fena değil ama çok kullanışlı gelmedi bana (Belkide desktop alışkanlığımızdan)

Türkçe desteği gelince windows7 den komple windows8 e taşınırım gibi geliyor.

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben hiçbi yere taşınmam hepsini aynı anda kullanırım..

T800

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Windows 8 Professional Retail RTM x64 & x86 by W.Z.T (Size: 5.79 GB) bunu indirip kuran var mı bende indirecem de sorayım dedim :)

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Enterprise N kullanıyorum 3 gündür kurulumdan 6-8 saat sonra mavi ekranın tadına baktım :) Yeni mavi ekran güzel olmuş, sahte diyen arkadaşım boot sektörünü silmediğin için o şekilde görünüyor bende de windows 7 ve ubuntu olarak görünüyor.

Bedumbe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, bugün kickass'ten Windows 8 Pro X86 indirdim, bi kaç gün daha geçsin bakalım başka bi sürüm çıkarsa bakarız :) Sizin yüklediğiniz resimleri inceledim değişik temalar falan var bence bu sürümü gerçek final sürümü, bi kaç gün sonra yüklerim sanırım güzel görünüyo, Release Preview bayağı iyiydi finali düşünemiyorum bile

onernba

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyisi beklemek.boşuna indirmektense beklemek daha iyi

ahmetfx

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Windows 7'de en fazla 2.9 Ghz hızında çalışan işlemci 3.1 Ghz 'de çalışıyor genelde. Garip ama güzel..

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Windows 8 Professional Retail RTM x64 & x86 by W.Z.T (Size: 5.79 GB) bunu indirip kuran var mı bende indirecem de sorayım dedim :)

İsim aynı ama içerik nedir? MD5, SHA hashları kontrol et. Birde 6 GB indirmene gerek yok. x32 x64 hangisini kullanacaksan onu indir.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
Yarın Enterprise sürümünü kurup deneyeceğim,
Türkçe düşüncede tamamamen geçerim...

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
MSDN paralı üyeliğin varsa bişe diyemem dostum