Windows 8 Sorunları

Bu konuyu okuyanlar

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
1 Gün önce bu siteden windows 8 i indirdim kurdum .. İlk başta güzel ama sonradan windows 7 yi mumla aradım .. :S

birde Masaüstünde altta şöyle bir yazı çıkıyor...

7cwx2.png

Lütfen yardım edin eğer böyle bir ihtimal varsa windows7'ye nasıl geri alacağım ?

justlive4life

Doçent
Reaksiyon puanı
18
Windows 8 in satışa hazır sürümü henüz yayınlanmadı.
Bilgisayarına kurduğun yazıda da belirtildiği gibi "Release Preview" Yani yayınlanmadan önceki ön izlenim sürümü.
Bunu kullanıp sitelerde yorumlar yazacaksın, gördüğün eksiklikleri Microsoft a bildireceksin falan filan diye dağıtılıyor.
Ha uygun bir loader crack gibi bişey ile o yazı giderilir ve kararlı sürüm gibi kullanılır mı bilmiyorum.

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Win7 ye ancak formatla tekrar geri dönebilirsin. Yazıyı kaldırman için araştırmaya başladım. Bulursam paylaşırım.
Üstteki mesajımda verdiğim program işe yarıyor. [MENTION=105290]erenberk[/MENTION] paylaşmıştı diğer konuda kullandım ve yazı kalktı.

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
[MENTION=126564]re13el[/MENTION] senin mesajı gördükten sonra bıraktım araştırmayı zaten :D Arkadaş kullanır. Olmazsa o zaman bakarız alternatif yazılıma :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Resimde koyayım sonra çalışmıyor deme :p
D33kp.jpg

uNerreicht

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Tamam beyler sağolun , baktımda leptobu yenı aldığımdan Windows 7 kurulum sihirbazı varmış :D Sadece boş bi disk lazım bana onuda ben hallederim :D Herşey için sağolun

WebNick

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Win8 kurarken inşaallah diski biçimlendirerek kurmamışındır. :)

Eğer öyle kurduysan çoş değil yarın öğlene yeni bir konu açarsın. Win7 cd im yok. Kurulum sihirbazı çalışmıyor ne yapabiliriz diye :D

Neyse sorunu halletmişsin. Sevindim. Geçmiş olsun.

Son mesajlar