Windows 8, Son İşletim Sistemi Olabilir

neskalii

Profesör
Reaksiyon puanı
23
bulut a geçmek herkesi için mantıklı olucaktır fakat bu Adama katılmıyorum.. nedenmi ?? Ülkemizdeki upload hızları belli

bizim bulut kullanmamız şu aşamada işkence..fakat son windows da olmuyucak bence 8 bundan sonraki windows belki..

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Dünya çapında internet hızları aynı değilki.. W8 son işletim sistemi diye çıkış yapmak saçmalıktan başka bişey değil..

Ama gelecek için gerçekten cloud sistemler olacak işletim sistemi olmayacak bilgisayarı açıp login olacaksın tamam..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Clound veya Bulut bundan 15 yıl önce Microsoft tarafında USS ( Uygulama Servis Sağlayıcısı ) ismi ile pazarlanmaya çalışılmış, ancak kimse ilgilenmemişti. Şimdi de kimse ilgilenmiyor ama GSM operatorleri kendilerine ek bir gelir, milleti hortumlayacak yeni bir fikir olarak gördükleri için Reklam bütçeleri hayli zengin.

Bilişim dünyasında biraz pazar alabilir ama o kadar. Bu işin öncülerinden biri Blackberrry bir Clound hizmeti veriyordu. Ne oldu ? Şimdi Sıfır.

Her ay Bulut operatorlerine kimse para kaptırmayacak.

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Her şeyin bulut olması pek güvenli gelmiyor bana.

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
salesforce'un işine geleni söylemiş işte napsın =)
burda Adil Kullanım kotası diye bir şey var diyip anlatsak hastanelik olur heralde =)

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bulut sistemi miii Son işletim sistemi olması imkansız bence

invisibled

Asistan
Reaksiyon puanı
39
ona bill gates ;'in bir sözünü hatırlatalım
640K base memory'i dolduracak software yapilamaz...

şu anda bilgisayarımda 32 gb memory var yetmiyor desem....

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Windows 8 son işletim sistemi ise microsoft içinde liderliğin sonu demek olur. Bu bugün olmazsa yarın mutlaka olur. Gelişen bilişim çağında Teknoloji açgözlülüğü olan insanoğlu için daima yeni bi şeyler sunulması gerekiyor.

Son mesajlar