Windows 8.1

Bu konuyu okuyanlar

kaan718

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Merhaba arkadaşlar. Yeni sistem topladım, yarın öbür gün inşallah alıcam. Aklıma birkaç şey takıldı windows 8.1 yüklemek istiyorum.Biraz araştırdım nasıl kurulacağını öğrenmeye çalıştım.Windows 7 ' de etkinleştirme kodu istemiyordu fakat 8.1 de istiyormuş internete yazdığımda kodlar çıkıyor fakat her kod 1 kez kullanılmıyor mu kodların hepsi kullanılmıştır diye düşünüyorum.Acaba nereden bulabilirim bu kodları illa almam mı gerekecek ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler..

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Her özelliğini kullanırsın

basbeLası

Dekan
Reaksiyon puanı
47
Her özelliğini kullanırsınız ama 90 gün sonra windows sizden etkinleştirme ister. O key sadece kurulumu tamamlamak için microsoft tarafından veriliyor. Başka bir işe yaramaz.

vedat_1966

Asistan
Reaksiyon puanı
79
Peki böyle oluyorsa insanlar neden para veriyorlar windowsu tamamen etkinleştirmek için

Etkinleştirmek için kullanılan program zaten bir virüs dolayısıyla bu işlemi yaparak risk alıyorsun. Arka planda istenilen zamanda bilgisayarında herhangi bir işlem yapabilir. İnsanlar özellikle parasal işlemler yapıyorsa bilgisayarında risk almıyor. Diğer konu ise hiç bir zaman % 100 ücretli sürüm gibi olmaz.