Windows 8.1 Pro Öğrenciler için Bedava! Microsoft Office Pro Plus 2013 'te öyle!

BlitzHan

Doçent
Reaksiyon puanı
18
dreamspark a üye oldum . key i felan verdi.
Download a basıyorum bir program indiriyor ordan 32 bit 64 bit seçenekleri var . Start Download diyorum ama birşey olmuyor.

Kuvvetmira

Profesör
Reaksiyon puanı
38
dreamspark a üye oldum . key i felan verdi.
Download a basıyorum bir program indiriyor ordan 32 bit 64 bit seçenekleri var . Start Download diyorum ama birşey olmuyor.
İndirme yöneticisi ile indirmeyi dene tavsiyem FREEDOWNLOADMANAGER

Yılmaz YK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu yeni bir kampanya değil ki DreamSpark Premium üyeliği olan her okulun öğrencileri indirebilir. 4 yıldır burdan indiririm ben.
slm hocam bir şey sormak istiyorum ben simdi sakarya üniversitesi dreamspakta indiriyorum Windows 8.1 Pro sürümünü indirme yöneticisinde söyle bir sey yazıyor
Uzatılmış Erişim Garantisi (24 ay) - Dâhildir
Sona Erme Tarihi 2015-11-01

bu nedemek oluyor lisans sürelimi yani 2015 kadarmı kullanacağım lisansı demek

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
slm hocam bir şey sormak istiyorum ben simdi sakarya üniversitesi dreamspakta indiriyorum Windows 8.1 Pro sürümünü indirme yöneticisinde söyle bir sey yazıyor

Komut İstemi(CMD) Yönetici olarak açıp slmgr /dvl kodunu girip enter tuşuna basın. Windows İşletim Sisteminizin kullanım vadesi ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.

Yılmaz YK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Komut İstemi(CMD) Yönetici olarak açıp slmgr /dvl kodunu girip enter tuşuna basın. Windows İşletim Sisteminizin kullanım vadesi ile ilgili bilgileri görebilirsiniz.

kurmadım hocam ayrıca başka birinden almıştım ama 3 yıl deneme süresi varmış

-FoRza CR-

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=282333]DİAZEM[/MENTION] gördüğünüz üzere etkinleştirmiş ve kullanmakta herhangi bir kısıtlama yokki arkadaşlar. O indirdiğiniz dosyadaki kurulum dosyasına erişim sürenizdir.

MmBK8W8.png
[/QUOTE]

​

kurmadım hocam ayrıca başka birinden almıştım ama 3 yıl deneme süresi varmış

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Ellerine sağlık Sabotaj. Sayende ben de indiriyorum. :)

Villager

Asistan
Reaksiyon puanı
3
.sdc dosyası inip bittikten sonra:
Unpacking Error: The product did not unpack correctly. Please download the product again.

diye hata alıyorum. var mı ki bu hatayla başka karşılaşan ?

efe77

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Kodu düzeltiyorum. Slmgr /dlv

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Etkinleştirme bilgisi konusunda şu komutu da kullanabilirsiniz.

slmgr -xpr
(Makine Kalıcı Olarak Etkinleştirildi uyarsı verir. Şayet Keyiniz orijinal ise)

ekopc

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kodu düzeltiyorum. Slmgr /dlv

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Etkinleştirme bilgisi konusunda şu komutu da kullanabilirsiniz.

slmgr -xpr
(Makine Kalıcı Olarak Etkinleştirildi uyarsı verir. Şayet Keyiniz orijinal ise)

Kalıcı Olarak Etkinleştirildi diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dreamspark'tan aldığım key ve iso dosyasıla Windows 8.1 Embedded Industry Pro kurdum. Slmgr /dlv komutunu yazınca orada yazan şeyler içerisinse "kalan etkinleştirme sayısı = 5" diye bir ifade var. Yani 5 defa daha etkinleştirilebilir bu işletim sistemi. Daha sonra bu key ile etkinleştirilemez diye anlıyorum. Yanılıyor muyum acaba?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Etkinleştirme işlemi, Windows ürün anahtarını bilgisayarınızın donanımına ilişkin bilgilerle eşleştirdiğinden, Windows'u aynı bilgisayara istediğiniz kadar yeniden yükleyebilirsiniz. Önemli bir donanım değişikliği yaparsanız, Windows'u yeniden etkinleştirmeniz gerekebilir. Dolayısı ile bilgisayarınızda yaptığınız bazı donanım değişikliklerinde bu sayı düşmektedir. İnternet üzerinden 5 kere etkinleştirme işlemi yapılıyor. Sonrası için etkinleştirme işleminin telefon üzerinden tamamlanması şart.

lavbali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Neyi yanlış yapıyorum akıl verin bana :S

Normal kayıt oldum dreamspark a. Üni okuyorum. Normal onaylamayı olmadı bir türlü üni kimliğinin resmini gönderdim. Sonrasında mail geldi okul mail adresini onaylayın diyerek. Gelen doğrulama koduna tıkladım. 1-2 sayfaya yönlendirdi. sonra dreamspark anasayfasına yönlendirdi. Buraya kadar tamam ama 3 gün oldu hala hesabım aktif değil.

Onaylama talebimi incelemeseler başvurudan sonra onaylama maili gelmezdi. Bir şey mi yapmalıyım anlamadım.

Bana bir akıl verin sorun nedir ?

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
benim dreamsparktada embedded 8.1 var indirip kursam mı acaba

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hayrına key verecek biri yok mu burada =) ben ktülüyüm deyince havanı alırsın sayfasına yönlendirdi =)

DataMaN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
DreamSpark ile DreamSpark Premium'u karıştırmayın.

Üniversite öğrencisi iseniz üniversite mailiniz üzerinden yada okul kimliğinizin resmi ile doğrulama yapabilir ve DreamSpark hesabınızı kullanabilirsiniz.
DreamSpark Premium sadece Mühendislik fakültelerinde öğrenim gören öğrencilere sağlanıyor. M.F.'de öğrenim görüyorsanız, öğrenci işleri ile görüşün. Sizi yönlendireceklerdir.
Örnek D.S.Premium

teokan

Asistan
Reaksiyon puanı
5
basliga bazi ögrenciler icin yazsaniz fena olmaz

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
ben malzeme mühendisliği okuyorum yıldızda ve üye oldum fakat bize hiçbir işletim sistemi yok sadece bilgisayar mühendislerine var sanırım .ne kadar sacma birşey.

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
ben malzeme mühendisliği okuyorum yıldızda ve üye oldum fakat bize hiçbir işletim sistemi yok sadece bilgisayar mühendislerine var sanırım .ne kadar sacma birşey.
Öğrenci kimliğini ss ile gönder aktif yaparlar hesabı.

sezerr53

Asistan
Reaksiyon puanı
25
hayrına key verecek biri yok mu burada =) ben ktülüyüm deyince havanı alırsın sayfasına yönlendirdi =)

bim@ktu.edu.tr ye mail at öğrenci numaranla beraber...
öğrencinumaran@ogr.ktu.edu.tr li mail verecekler sana şifresiyle beraber.. dreamspark ta sana verdikleri maili kullandıktan sonra burdan mailine giriş yapıp onaylıcaksın : mail.office365.com

Not: Bilgi işlemin cevap vermesi 1 haftayı bulabilir söyleyeyim bana 5 gün cıvarında mail atmışlardı..

BlackXr

Profesör
Reaksiyon puanı
32
açık ögretim lisesi öğrencilerinede olaydı iyiydi :D

samet246

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bim@ktu.edu.tr ye mail at öğrenci numaranla beraber...
öğrencinumaran@ogr.ktu.edu.tr li mail verecekler sana şifresiyle beraber.. dreamspark ta sana verdikleri maili kullandıktan sonra burdan mailine giriş yapıp onaylıcaksın : mail.office365.com

Not: Bilgi işlemin cevap vermesi 1 haftayı bulabilir söyleyeyim bana 5 gün cıvarında mail atmışlardı..
eyvallah kardeşim bilgi için teşekkürler =)

virüsüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar bu office 2013 yok listede ben göremedim officeyi nerden yükleyeceğiz

ptt001

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
KTÜ öğrencisiyim ve ISIC kartımla üye oldum. Windows 8 indirmek istediğimde üniversitemizde sadece bilgisayar mühendisliği bölümünün dreamspark premium üyeliği olduğunu öğrendim. Ayrıca https://www.dreamspark.com/institution/STEM.aspx bu sayfada belirtilen bölümler kayıt olabilirlermiş. Bölümünüz kayıtlı değilse yararlanamıyorsunuz maalesef. Ama ne gariptir ki Visual Studip Pro 2013 alabiliyorum ve aldım da. Sonuçta bedava yazılım ama öğrencilik ya da isic kart süresi bitince kullanım da bitiyor. Office ise ücretlidir. Aylık 2.5 TL ödeyerek 4 yıl boyunca yararlanabiliyorsunuz. Programların yanında bir de skype ile sabit hatlara 60 dk veriliyor. Son olarak ogr.ktu.edu.tr uzantılı e posta nasıl alınıyor detaylı anlatabilecek biri KTÜ öğrencisi var mı?