Yardım Windows 8.1 bilgisayarı tamir et de kaldı

Bu konuyu okuyanlar

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Windows 8.1 USB si ile PC Yi açtırdım hemen başlayın ekranında sol altaki bilgisayarı onara bastığımda mor ekranda kaldı seçenekler gelmiyor 10dk dir bekliyorum yaklaşık şuanda PC Yi kapatıp tekrar denesem sıkıntı olurmu? (Recorvery hatası için bilgisayarı onara bastım format yiyeli 1.5-2 ay oldu)

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Çok riskli. Çok samimi söylüyorum, biraz allaha emanet gibi duruyor pc.

Benim tavsiye, PCyi güvenli modda açmaya çalışmanız, recovery ayarlarına daha gelmeden güvenli modda açıp backuplamanız.

Öyle bir durumunuz yoksa, diski çıkarıp kopyalayım, sonra ne yapacaksınız riske girebilirsiniz. Sonrasında windows 10 a yükseltip ya da formatlamanızı tavsiye ederim. Windows 8.1 ve vista, windowsların yüz karasıdır halk arasında.

En kötü veri kaybetmemiş olursunuz.
Şuanda CMD kısmına erisebiliyorum shift F10 tuşu ile fakat hangi komutları yazacağımı bilmiyorum birde güvenli modda nasıl başlatabilirim PC yi

Mertbenknk

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Teskeur ederim bakacağım şuan CMD komutu ile recorvery hatasını hallettim şimdide otomatik onarım ile uğraşıyorum chkdsk /r d komutunu kullandım yaklaşık 15dakikadir tarama yapıyor bakalım bitmek üzere
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanda tarama bitti PC Yi başlangıç onarma yapıp yeniden başlatınca masa üstüne gelebildim sonunda teşekürler herkese

Son düzenleme: