Windows 7 yüklerken resimlerimi kaybettim

ufukkufu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
XP professional kullanıyordum,
2-Bilgisayarıma win 7 ultimade yüklemek için hazırlığa başladım
3-bilgisayarımın belleğini C;D;E(Resimlerim ve videolarım);F(Oyunlar) adında dörde bölmüştüm
5- Bu sürücülerdeki bilgilerimi 500 GBlık bir flash belleğe yükledim.bBilgisayarıma format attıktan sonra
6-Bilgisayarıma win 7 ultimade yükledim ve Belleği C ve D sürücüsü olmak üzere ikiye böldüm. Daha önce flash belleğe yüklediğim C ve E sürücüsü dışındaki diğer bilgilerimi yeni "D" sürücüsüne geri yükledim "D" sürücüsünde yer azalınca. Flash belleğe yüklediğim XP deki E sürücüsündeki resimlerim ve videolarımı, Win 7 deki "C" sürücüsüne yüklemek için kes yapıştır komutunu kullanarak flash bellekten bilgisayarıma yüklemek istedim o arada bir sorgu ekranı çıktı(muhtemelen aynı adlı dosya var değiştirilsin mi? türünden bir sorgu) ben buna cevap verdim evet veya hayır olarak hatırlamıyorum ve resimlerimi bilgisayarıma aktardığımı zannettim.
7- Ama şu anda çok önemli fotoğraf ve videoların olduğu dosya bilgisayarımda yok
8-Daha önce yüklediğim flash belleğimde de yok
9-Şimdi ne yapabilirim. Win 7 de heryerde arattırdım yok. Xp nin Sadece "C" sürücüsünün imajnı daha önce almıştım. faydası olurmu bilemiyorum. Lütfen yardım bekliyorum. teşekkürler Prof., Doç. ve Asistanlar tam size göre araştırma konusu lütfen cevap

Reaksiyon puanı
2,146
O flash bellek dediğin şeye yeni birşey yazma. Dosya kurtarma programlarıyla kurtarabilirsin sanırım, daha önce denemedim bu programları ama sonuç alanlar var, getdataback diye program var o iyidir nereden bulursun nası kullanırsın ben kullanmadığım için sana bilgi veremeyeceğim ama şimdi gece cevaplar yarın gelir. tek tavsiyem üzerine birşey yazma flash belleğinin

serkans1

Asistan
Reaksiyon puanı
13
bir keresinde benimde başıma gelmişti. recuva denen bir program ile kurtarmıştım.

indirme linki: http://www.piriform.com/recuva

Recuva

Recuva, kazayla sildiğiniz dosyaları kurtarmanızı sağlayan ücretsiz bir veri kurtarma programıdır. Aynı zamanda çöp kutusundaki resimler ve silinen dosyaların yanı sıra, hafıza kartı ve mp3 player'da ki silinen dosyaları da kurtarmanıza yardımcı olur. Kurtardığınız dosyalarda bulunan hata, çökme ve virüs gibi şeyleri de silebilir.

kaynak: http://www.programlar.com/makale/en-iyi-5-ucretsiz-veri-kurtarma-programi.4v.5.1.html