Windows 7 VS Windows 8.1

Bu konuyu okuyanlar

Mesut2999

Asistan
Cezalı
arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum sanırım pc virüs kaptı ve windows 10'a geçmek istiyorum ama hdd windows 10 için uygun değil ne yapmalıyım
windows 7 mi windows 8.1 mi
Sistem özellikleri
4GB ram
AMD Phenom (tm) 9750 quad-core processor 2.4ghz
AMD Radeon hd 5570 1 gb
1tb hdd
asus m4n78 se
SİZCE HANGİSİ

oguzrx

Profesör
arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum sanırım pc virüs kaptı ve windows 10'a geçmek istiyorum ama hdd windows 10 için uygun değil ne yapmalıyım
Sistem özellikleri
4GB ram
AMD Radeon hd 5570 1 gb
1tb hdd
asus m4n78 se
SİZCE HANGİSİ
Windows 7 kullanmanız iyi olur ama önerim ntlite programi ile windows 10dan gereksiz hizmetler ve uygulamalar kaldirararak win 10 kullamaniz

EFI Shell

Rektör

NickChicken

Profesör
Nasıl kapatabilirim saydamlığı?
  1. Masaüstünüzde boş bir alana sağ tıklayın.
  2. Ortaya çıkan içerik menüsünde Kişiselleştir'e tıklayın
  3. Bilgisayarınızdaki görsel ve sesleri değiştir altında, Temel ve Yüksek Kontrast Temaları bölümüne basana kadar aşağı kaydırın.
  4. Seçmek için Temel ve Yüksek Kontrast Temalar bölümünün altında seçtiğiniz herhangi bir temanın üzerine tıklayın - Windows 7 Temel en çok tercih edilen kişi iken, bu temaların hiç biri işi tamamlamayacaktır. Temel ve Yüksek Kontrast Temalar bölümünün altında bir tema seçerseniz, Windows bunu bilgisayarınıza uygulayacaktır. Temanın uygulanması birkaç dakika sürebilir, bu yüzden sabırlı olun.
  5. Windows Aero teması bir temel veya yüksek kontrast temasıyla değiştirildikten sonra, Kişiselleştirme penceresini kapatmanız yeterlidir.

Rizelimapper53

Profesör
Sistem özellikleri
4GB ram
AMD Radeon hd 5570 1 gb
1tb hdd
asus m4n78 se
SİZCE HANGİSİ
7 çok iyi olur bu sisteme. Tabi 8.1 de kötü değil. Win 10 mantıksız olur.