Windows 7 Temaları İndir!

Akhun Aktosun

Profesör
Reaksiyon puanı
40
Microsoft, dünyanın önde gelen firmaları ve ürünlerini masaüstünüze getiriyor. Microsoft onaylı bu Windows 7 temaları birbirinden şık.

Windows 7'yi pek bir sevdiniz değil mi? Peki bu işletim sistemini farklı temalarla kişiselleştirmek, zevklerinize uygun bir şekilde görselleştirmek istemez misiniz? Eğer cevabınız evet ise, Microsoft'un, sitesinde yayınladığı birbirinden güzel firma temalarına bir göz atmak isteyebilirsiniz. Bu temalar, dünyanın önde gelen firmaları tarafından reklam amaçlı geliştirilmiş olsa da, bunlar bildiğimiz "Bize gelin, kazançlı çıkın" temalı reklamlar değil. Kurumsal olarak, kullanıcıların şikayet etmeyeceği reklamlar bunlar.

temalona1258359794.JPG

Temalar arasında Ferrari, Ducati, Coca-Cola, Porsche gibi dünyanın önde gelen firmaları bulunuyor. Tamamı ücretsiz olan temalara buradan erişebilirsiniz. Ayrıca Türkiye dahil olmak üzere dünya ülkelerin de temalarını kullanabilir, Windows 7'nizin görselliğini geliştirebilirsiniz.

Temaları indirmek için tıklayın

:: En çok hangi temayı beğendiniz?

Yazan: Akhun Aktosun
SDN - http://shiftdelete.net

girnelix

Asistan
Reaksiyon puanı
3
teşekkürler değişik bi şeye benziyor bunlar.

KoBR@ 11

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hocam ben temayı indirdim ama nasıl yükliyeceğim ban yardımcı olabilirmisiniz?Çok acil...

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Eğer sistemin win7 ise çift tıklayınca geçerli tema oluyor zaten..En azından ben öyle yaptım..

AliY

Asistan
Reaksiyon puanı
36
hocam ben temayı indirdim ama nasıl yükliyeceğim ban yardımcı olabilirmisiniz?Çok acil...

İndirme sonrası çıkan ekrandan çalıştıra (aç) basman veya tabi ZorhaK Arkadaşımızın belirttiği indirdiğin temaya çift tıklamanda yeterli olacaktır.

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
indirip çift tıklayıncada olur oluyada denedim :D ama ben 7-zip ile açıp içindeki resimleri kendi yaptığım tema klasörünün (HD resimler) içine attım öyle kullanıyorum :D hepsi bir yerde olsun demi :D

cihanakova

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Bende indirdim dosya uzantısı "themepack" olduğu için açılmıyor.
Yardımcı olursanız sevinirim.

cnr22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
çift tıklayınca acılması lazım

emptyheart

Profesör
Reaksiyon puanı
25
sadece duvar kagıtları değişiyo şu concept temalar vardı vienna kod adı altında gösterilyio hala nette var nasıl yapıldığğını bi bilen çıkmadı yaw

Miroğlu

Dekan
Reaksiyon puanı
31
En çok hangi temayı beğendim türkiye teması tabiki hepsini indirdim sağolasın...