Windows 7 SDN Edition v2 32Bit

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ahmethz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
398
1-2 yıl önce bu koyulsaydı bu üyemiz direk ban yerdi, windows sürümü olmasını geçtim rapid yasssak olayı da ayrı mevzu...

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Rapid Linklerine veda...

Neden rapid?
Rapidshare upload acisindan diger sitelerden daha kolay, butun up genisligini kullanabildigim 2 siteden biri.
Bu yuzden RapidShare'e upload yapiyorum, ama gel gorki siliniyor.

Blokaj
Ispiyonculugu meziyet edinmis zavalli biri(leri) yuzunden 3 seferdir bloke ediliyor linkler.
Bunu bu kadar israrla kendine vazife edinmesi dusundurucu...
Rapidshare ihbar uzerine sildiklerini ve dosyanin icine bakmadiklarini soyluyor ama bloku da acmiyor.
Bende sildim dosyalari...
Herneyse de artik, bundan sonra SDN v2 icin hic bir siteden upload olmayacak.
Bazilari icin cok sevindirici bir haber olacaktir, indirmeleri yarim kalanlar mediafire devam edebilir.
Rapidshare dosyasini yakinda kapatacagim, ben ve benim sayemde alan yaklasik 8-10 kisilik bir grup rapidshare uyeliklerini iptal edecek ki bunu yaymaya devam ettirecegim.
Yuz binlerce yasadisi video ve muzik dosyasina ev sahipligi yapip, icerisinde crack barindirmayan ve Haziran 2010'a kadar deneme suresi bulunan bir dagitimi sadece ihbar uzerine bloke ediyor.

Icerisinde ne bir oem bios nede timebomb icin crack barindiran, sadece microsoft'un orjinal programi WAIK ile duzenleme yapilmis ki benzerleri bir cok seferde yapildi bir dagitim idi bu.
Amacim sadece Turkler icinde boyle hazir kullanisli bir windows 7 deneyimi olsun, tabiki bu deneyim orjinal anahtarlari ile kullanabilecekleri bir windows7 ile olan deneyimdi.
Farkli turde bir cok antivirus ile defalarca tarandi ve temiz oldugu kanitlandi. Ki bu yuzden toplamda SDN ( A -> Final ) Dagitimlari 3000 uzerinde tam olarak indirildi ( belki fazladir ).
Bu dagitimi indirip iyi yada kotu yorum yapan herkese ayrica tesekkurlerimi sunarim.

Yonetim
Yine yonetim'e buradan tesekkurlerimi iletiyorum, cok sevdigimiz sDn icin hazirladigim bu dagitimin yayinlanmasini kabul ettikleri ve dosyalar bloke edildiginde bile mudahale etmedikleri icin.

3 defa bloke edilmesi benimde artik upload'i durdurmam anlamina geliyor, bu konuda sDn ticari bir konumda oldugundan bu basligi yada linklerini silmesi durumunda en az onlarin bize gosterdigi anlayisi gosterecegimizi bildirmek isterim.

Bundan sonra hic bir sDn dagitimi uploadí olmayacak, hazirdaki linklerin de tekrari bulunmayacaktir.

Tekrardan bu dagitimi indirip kullanan herkese tesekkur ederim.

Saygilarimla,

Sivaspor

:w00t:/|sDn|
/▌
/ \

PC MERAKLISI

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
akıllarınca ihbar etiklerini sananlar sevinmesinler çünkü onların güzüne sokar şekilde devam edeceğim paylaşıma!

istemeyerekde olsa konu kapanmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...