Windows 7 resimler

beyazad

Profesör
arkadaşlar Windows 7 Beta 1 build 7000 ekran görüntülerinden bazıları daha. Şahsen ben ianılmaz memnunum. Ana işletim sistemi olarak kullanıyorum şu an. Bazen İe 8 kastırıp kalsa da hiç takılma yok. Zaten ie 8 normal vista da böyle yapıyordu. Vista ultimate ile arasında çok fark var. herkes bu deneyimi yaşamalı. Hız inanılmaz. Hp laptopta kuruludur.
Ekli dosyayı görüntüle 526

Ekli dosyayı görüntüle 527

Ekli dosyayı görüntüle 528

Ekli dosyayı görüntüle 529
 

beyazad

Profesör
yukarda png olarak kaydetmişim detay yok. özellikle task manager i verdim ki cpu kullanımı ve ram görülsün diye
 

aŞoT34

Üyecik
Down linkini verseydin ya aynısını ben kurdum ama messenger gibi programları kuramadım. Sen nasıl kurdun acaba SP Hatası vermedimi ?(Service Pack)
 

myefsane

Dekan
bende kuracağım ancak ingilzice oplması sıkıntı yaşatıyor deneme amaçlı kurayım baalım ne olur.
 
sisteminde 4 gb ram var
bende de 4 gb ram var ama nedense bi türlü kurulum yapamadım.sorduğum arkadaşlar 4 gb ram 64bit çalıştığı için kuramadığımı söylediler.sende bu tarz bi problem oldumu acaba ?
 
onun dışında diğer pc ye rahatça kurdum dediğin gibi mükemmel çalışıyo ve hızı çok çok iyi.sadece webcam driverında sorun çıkardı onun dışında süper
 

beyazad

Profesör
Arkadaşlar şöyle cevap vereyim;
1. Bende 32 bit işletim sistemi var. Şahsen 64 bit'i XP de denemiştim ama sorun buradan mı kaynaklanıyor onu bilmiyorum.
2. HP 6720s marka laptopta 1.6 C2D işlemci ve 4GB Ram var. Ram lerin fazla tabi hızlı olcak demeyin. Aynı makinada kurulu olan temiz Vista Ultimate sistemi ile karşılaştırıyorum ben.
3.
driverlerde sorun veriyor demişssiniz. Doğru özellikle de chipset ya da ekran kartı driverinde sorun verebilir.Yalnız şunu söyleyim Win 7 nin desteklediği driver sayısı Vistadan fazla. Dolayısı ile Vistada çalışan her program 7 de mantık olarak çalışır. Çalışmıyorsa Hardware sorunu var demektir. Sorunu şöyle çözersiniz: Kuracağınız programın simgesine sağ tıklayıp properties- compability- Run this program cmpatibility for-vista seçerek uygula deyin. tamam diyerek çıkın. sorun çözülecektir.
4. işletim sistemi malesef şimdilik ingilizce. Yalnız çok büyük bir aksaklık yaratmıyor. biraz ingilizce bilen zaten çok rahat kullanabilir. bu kadarcık ta olur artık:)

iyi deneyimler
 

Benzer konular

Üst