Windows 7 RC Sürüm Yayınlandı!

Bu konuyu okuyanlar

KIFO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
index.html ile indirilen dosyanın uzantısını html yerine iso yaparsan ve bu iso dosyasını CD'ye yazarsan düzelecektir. Muhtemelen flashget vb. programla indirdiğin için index.html olarak attı. 2.39 GB index.html :mrgreen:

nortoon360

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşım galiba sen yanlış bi dosya indirmişsin indirdiğin dosyanın (index.htm) ne büyüklükte bi dosya biraz açarmısın?

croft

Doçent
Reaksiyon puanı
0
selam benim bi sorunum var bende bu win 7 kurdum bugün disk 2 bölümdü c de xp d ye win7 kurdum ancak launc manager çalışmıyo yani laptopun yanındaki ses ve medya tuşları halliyle çalışmıyo günel drivermi bulmak zorundayım eger win7 ye uygun driver bulamazsam bunun çözümü olarak ne önerirsiniz bana

emrykn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
.htm olarak indirmemiştir bir yanlışlık var. Başka bir yere indirmiş olabilir dosyayı. Bende iso olarak indi dvd ye yazdırıp kurdum.

SerSeri1i

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim kendi görüşüm...
bugün verilen linkten dosyayı indirdim ingilizce olarak kurdum kurulum çok hızlı ve çok sade karmaşık olan hiçbi yanı yok kurulumdan sonra herhangi bir driver sorunu falan yaşamadım hepsi tam takım ayarında sonra türkçe dil paketini bulup türkçeye çevirdim devamında ilk başta kurulması gereken antivirüstür operadır radyo programıdır winrardır vs.. kurdum ve şuan gayet güzel ve sade bir şekilde kullanıyorum ve inanın bana XP bir efsane ama Windows7 de ondan (bu haliyle bile) aşağı kalır yanını olduğunu düşünmöüyorum bence herkes kurup denemeli biri iyi der biri kötü birinde arıza çıkarır birinde çıkarmaz ama önemli olan bunu herkesin kendinin kurup kendi gözüyle görmesinde fayda var diyorum... hem bu sayede kulaktan duyma söylentilerle windows7 hakkında ön yargılı olmamış oluruz... neyse herkese kolay gele

mortalblow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben dün 64 bit olanını indirdim microsoftun sitesinden felaket bi hızla hemde sn de 5 mb hızla indirdim 50 mbit internetle kurdum herşey güzel ama tek sorun monitörüm 22" asus vw222s 1680x1050 çözünürlük çıkmıyo görünmüyo ekran kartımda 8800gt nvidianın son driverını indirdim win7 için olanını bikaç ayar yaptım şu anda seçtim çözünürlüğü ama 59hz üstüne çıkmıyo yazılardada azda olsa bi bulanıklık var bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar...

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Index.htm olarak indiren arkadaşlar uzantıyı iso olarak değiştirip dvd'ye yazsınlar. Herhangi bir problem yok.

desende_asi

Doçent
Reaksiyon puanı
7
ben dün 64 bit olanını indirdim microsoftun sitesinden felaket bi hızla hemde sn de 5 mb hızla indirdim 50 mbit internetle kurdum herşey güzel ama tek sorun monitörüm 22" asus vw222s 1680x1050 çözünürlük çıkmıyo görünmüyo ekran kartımda 8800gt nvidianın son driverını indirdim win7 için olanını bikaç ayar yaptım şu anda seçtim çözünürlüğü ama 59hz üstüne çıkmıyo yazılardada azda olsa bi bulanıklık var bu konuda bilgisi olan varmı arkadaşlar...

Daha güncel bir driver deneyebilirsin ekran için... Ve windows 7 de vista driveri gayet güzel sorunsuz çalşıyor... Yazıların bulanıklığı için de Clear Type ten ayar yapmayı dene düzeltebilirsin...

mortalblow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
vista 64 bit içinde son çıkan driver var elimde zaten 1 sene vista 64 bit kullanmıştım hiç sorun yoktu son zamanlarda vistadada aynı sorun oldu format attım win7 kurdum onunda şu anda nvidia sitesinde olan son driverını indirip kurdum oda aynı cleartype ayarlarınıda yaptım ama bende anlamadım yada bu olay olmadan önceki halide böyleydide bana şimdi ters geliyo olabilir nvidia control panelden kendim custom olarak çözünürlük girebiliyodum vistada ama win7 de öyle yapınca "custom mode test failed" diye bi hata veriyo..

seyduna_efil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşalr benimde index.htm uzantısıyla indi ve dosya iso oalrak değişmiyor..ne yapmamamız gerekıyor anlamadımkıı..

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar win 7 ile here türlü sürümü sabit konumuzda bulabilirsiniz yani;

Windows 7 RC1 İngilizce
Windows 7 RC1 TÜRKÇE
Windows 7 32+64 bit TR yama

Sabit konuya gitmek için *-TIKLAYIN-*

Arafat

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beklenen gün geldi ve nihayet Microsoft, resmi sunucuları üzerinden, resmi Windows 7 çıkış adayı sürümü yayınladı. Ücretsiz indirin.

Windows 7'nin nihai sürümüne en yakın hali olan RC sürümü, Microsoft tarafından bugün yayınlandı. Şimdilik sunucularda bir problem gözlemlemediğimiz Windows 7 RC sürümle ilgili acele etmemenizi tavsiye eden Microsoft, temmuz ayına kadar indirilebilir halde olacağını belirttiği çıkış adayı sürümde ne yazık ki Türkçe desteği sunmuyor. Hem 32 bit hem de 64 bit için indirme bağlantılarını Microsoft'un resmi sitesinde bulabilirsiniz:

İndirme Bağlantıları

Yeni indirme bağlantıları indirme işlemini bir Java uygulamasıyla indirmenizi sağlıyor. Eğer sorun çıkarsa yönlendirildiğiniz sayfada adımları takip edip TechNet'e giriş yaparak işlemi tekrarlayabilirsiniz.

:: Windows 7 Beta 7100 - 32 bit
:: Windows 7 Beta 7100 - 64 bit

:: Resmi çıkış adayını indirebildiniz mi?

Bilgi İçin : Microsoft
Yazan: Erhan Kahraman
SDN - ShiftDelete.Net - Ana Sayfa

Windows 7 7100 - 32 bit Hakkındaki izlenimlerim Programın türkceleştirilmiş halini kurdum işletim sistemi pentum 4 home ram 1024 Ben beğenmedim
Nedeni bir kere program çok ağır açılıyor
Kurulum vista olarak kuruldu
İnternete ne yaptıysam bağlanamadı belki benden kaynaklandı
ama program öyle anlatıldıki programları otomatik tanıyor denildi
bu nasıl tanıma modemi görmüyor ben beğenmedim.:hammer::hammer: