Windows 7 efek

bold_death

Asistan
merhaba, benim sorum şu arkadaşlar mesela belgelerimi açtığınız zaman pencere önüme pat diye çıkıyor bunun slayt şeklinde çıkması için efek ayarlarından hangi ayarı yapmam gerekiyor teşekkürler

böyle olması lazım

bilgisayarı sağ tıkla özellikler >> sol tarafta gelişmiş sistem ayarları >> performans içinde ayarlar >> en iyi görünüm için ayarla

masaüstüne sağ tık, kişiselleştir ile bakacaksın. ama laptopla birlikte ya starter gelmiştir ya home basic, onlarda da bu seçenek yoktur

böyle bir efekt olmayabilir starter veya home basic de, kullananların bilgi vermesi daha doğru olur

Tamam arkadaşlar windows home basic olduğundan dolayı. Diğer windows 7 sürümüne geçmem biraz saçma olur bu özellik için.. Ayrıca windows 7 home orijinal cd si bende mevcut pc ile birlikte verildi...

Ben bi kaç home basic makinaya kurdum en fazla 15 dakkalık iş, bitince de orjinali kadar iyi olmasa da mevcut halinden güzel duruyor.

Benim görüşüm tabi :)

hayır ödemedim... Orijinal home varken bu işlemi yaptım windowsun kendi yükseltme danışmanı ile.. Şimdi korsanmı oldu acaba işletim sistemi?

valla bilemedim ilk defa duyuyorum böyle birşey, danışman derken telefonla mı aradınız?

loader falan kullanmadığına göre korsan olmaz, bi bak bilgisayarı sağ tıklayıp özellikler diyerek, windows etkinleştirildi diye yazıyor mu

Evet yazıyor.. başlat, arama kısmına yükseltme yazarak windows anytime upgrade den yükseltme anahtarını girerek yaptım. anahtarı internetten buldum!.. 5 dk da home den premiuma yükseldi

anladım ama home orijinal di premiumun ek özelliklerinide microsoft sitesinden yüklendi güncellemeler yapıldı sorun yok.. bakalım :O)