Soru Windows 10'u 11'e yazılımlarla çevirmek bilgisayara zarar verir mi?

Bu konuyu okuyanlar

Syrex1221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar merhaba Windows 10 bilgisayarımı Windows 11 gibi özelliklere çevirmek istiyorum hele şu pencere köşelerini çok istiyorum fakat bilgisayara zarar verir mi diye sormak istiyorum arkada çok yorar mı? Mesela bazı programlar 11 de çalışmıyor ben bunu yaptığımda çalışır mı? Aşağıya sistem özelliklerimi ve yapacağım videoyu koyuyorum.
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3-4160 CPU @ 3.60GHz (4 CPUs), ~3.6GHz
RAM: 8192.
Ekran kartım: Intel HD Graphics 4400.

şimdiden cevaplarınız için çok teşekkürler

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Bu sadece arayüzü değiştirir. İşletim sisteminin temelini değiştirmez. Aynı programları aynı şekilde kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza da bir zararı olmaz. Belki donanımınız düşük olduğu için performansı etkileyebilir. Denemekten zarar gelmez.

Syrex1221

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu sadece arayüzü değiştirir. İşletim sisteminin temelini değiştirmez. Aynı programları aynı şekilde kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza da bir zararı olmaz. Belki donanımınız düşük olduğu için performansı etkileyebilir. Denemekten zarar gelmez.
Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam ben bunları geri çevirmek istesem ne yapabilirim?