Windows 7 den Mac OS X sistemine geçiş

Merhaba arkadaşlar bu ilk konum hayırlı uğurlu olsun :rolleyes: Windows 7 laptop umu mac os x mountain lion yapmak istiyorum nasıl yapabilirim?

NOT: Yasa Dışı kullanma diyen arkadaşlar olacaktır bir deneme amaçlı kullanmak isterim sonrasında sitesinden alacağım key :thumbup:
 

kmurat

Dekan
Sitesinde satılmıyor. Mac OS X'i Apple isimli bir şirket sadece kendi ürünleri ile birlikte kullanıyor ve sadece kendi donanımı için tasarlıyor. Laptop'unun donanımını tanıyabilme ihtimali bu sebepten biraz düşük. Bol şans.
 
TechnoPat'ta serial key alırsınız diyordu Allah Allah :mellow: Atanlar çok ama ben mi yanlış biliyorum :confused1:

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sistem gereksinimleri 2 GB Ram, Intel Core 2 Duo istiyor yani tabii ki macbook Pro gibi hissettirmez ama ne bileyim olmaz mı :helpsmilie:
 
yanlış anladın sendekine benzer yakın yada komple aynı donanımlı macbook pro varsa yada imac varsa olabilir notebook ne marka,model? gasper değildir gasper ise uğraşma ubuntu bile zor kurarsın.
 
Benim pc de Casper hocam. Gördüğünüz gibi kurdum :)
http://i.imgur.com/seqQT8S.jpg

mucize...
 

neoorog

Üyecik
os x'i kurarsın belki belli olmaz şans işi bu. donanımına uygun kextler mevcut ise kurarsın da kullanırsın da. yalnız sen hackintosh kuracaksın. os x'in mac harici cihazlara kurulan versiyonu bu. bu da orjinal os x'in kırılmış hali yani resmi olarak apple'ın böyle bir onayı da yok, yazılımı da yok, sattığı bir key de yok.

acer vardı bende önceden ben ona kurmak istemiştim hackintosh fakat bütün kextlerini bulamamıştım. mesela touchpad, ekran ve wifi kextleri yoktu.

şimdi macbook pro kullanıyorum hiç driver ya da kext gibi bir derdim yok. os x'i kurup direk kullanmaya başlıyorum. bütçen varsa mac al yoksa iphoneyardim.net'te hackintosh nasıl kurulur, kextler var mıdır bunların bilgisine ulaşabilirsin. hackintosh sürümlerini de yayınlıyorlar.

ben de ordan bakmıştım çok uğraştım ama bana kurmak kısmet olmamıştı.
 

Benzer konular

Üst