Windows'tan Mac OS X'e geçiş

Bu konuyu okuyanlar

Monster102

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar dostlar, uzun süredir Apple markasının M1 işlemcili Macbook Air ürününe bakıyorum. Bu günlerde macbook almak gibi bi kararım ama Mac kullanmak için herhangi bir Iphone telefonum yok. Daha önce windows ve Android işletim sistemlerini kullandım. Bir anda Mac OS x işletim sistemi olan bir bilgisayara geçmem ve iPhone bir telefonum olmadan Mac işletim sistemli bir macbook almam mantıklı mı? kullanmak Özelliklerine ve tasarımına göre diğer Windows bir dizüstü alasım yok. Şimdide Teşekkürler.

ProgramBoy

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Telefona takılmayın o kadar. Bende 3 Mac var. Cebim LG. Açıkçası iPhone bedava verseler de kullanmam cunku kolaylık güvenlik gerekçesiyle son derece sınırlayıcı kapalı bir cep.

Sanırım Apple, laptop ile cebi arada uyumlu kullanılacak şekilde pazarlamaya çalışıyor belki o yüzden cebim de Apple olsun diye düşünüyorsunuz. Öyle o ise durum daha da kötü cunku cihazları birbiriyle uyumlu yapmaya çalışmak sadece teknolojik gelişme açısından değil, yasal olarak rekabet kuralları açısından da sakıncalı. Dava bile edilebilir öyle birşey.