Windows 7 betası hazır: İndirin ve deneyin!

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Microsoft merakla beklenen Windows 7 betasını nihayet halka açtı. İndirme bağlantısı burada...

Vista halefini test etmek isteyenlere ilk fırsat...

Çoğu Windows hayranının ve meraklı testçilerin beklediği an geldi. Windows 7'nin halka açık beta sürümü yayımlandı. Build 6801 ve Build 6956 gibi Milestone sürümlerinden farklı olarak beta sürümün derleme numarası 7000.

Milestone sürümlere nazaran fazla yenilik içermeyen fakat kaput altında sayısız ince ayar içeren Build 7000, Windows 7'nin geliştirilme sürecinde belli bir noktaya ulaştığını kanıtlıyor. Artık beta süreci halka açık olarak da başladı. Microsoft, isteyenlerin Vista halefine göz atması için kendi sunucuları üzerinden betayı indirmeye sundu. Kayıt işleminden sonra elde edeceğiniz ürün anahtarı ile beta sürümü 1 Ağustos 2009'a kadar kullanabilirsiniz.

Beta hakkında stabil çalıştığına dair birçok izlenim olsa da altın kuralı unutmayın: Ön sürüm yazılımları denemeden önce mevcut verilerinizi farklı bir veri taşıyıcısına yedekleyin.

Download: Windows 7 Beta 1

Not: Linke tıkladığınızda çıkan sayfanın en aşağısında istediğiniz mimari (x64, x86) ve dili seçerek betayı indirebilirsiniz. Microsoft sitesindeki aşırı yoğunluk sebebiyle hemen indirme sürecine başlayamayabilirsiniz.

Bilgi için: Microsoft
Telefon: (212) 258 59 98 pbx
http://www.chip.com.tr/konu/Windows-7-betasi-hazir-indirin-ve-deneyin_10352.html

myefsane

Dekan
Reaksiyon puanı
49
Arapça bile var Türkçe yok :mad:

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kuran varmı 7000 ile aynımı yoksa ayrımı acaba ekran görüntüsü felan atabilirseniz paylaşın arkadaşlar

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
ben niye inderemiyom ya en son 32bit seçenegine tıklıyorum sayfa yükleniyo sonra boş bi microsoft sayfası çıkıyo :wacko:

ya en sonuda beni rapide mahkum edecek :wacko:

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
ben niye inderemiyom ya en son 32bit seçenegine tıklıyorum sayfa yükleniyo sonra boş bi microsoft sayfası çıkıyo :wacko:

ya en sonuda beni rapide mahkum edecek :wacko:

Aynen bendede öyle.....:wassat:

sharlk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya bende en son işlemde error verdi ya :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:

aliça

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ya bende en son işlemde error verdi ya :helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie::helpsmilie:
bendede öyle valla sinir oldum :devil:

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
aha şimdi açılıyo

ama bir sürü şey istiyo yok daha önce hangi sürümü kullandınız yok e mail adresiniz ve şifresi bunun gibi tonla bilgi istiyo :icon_-1::wacko:

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Ben Nete Dial Up İle Girdiğim İçin Bu Kadar Büyüklükte Dosyayı İndirmem İmkansız. Bilmiyorum Bunu Sizden İstmem Doğrumu Yada Değilmi Ama Rica etsem Arkadaşlardan Biri Windows 7`yi Bir DVD`ye Kaydedip Azerbaycan`a Postalarmı Bana? Ben Windows 7`yi Bilgisayarıma Kurmayı Çok Ama Çok İstiyorum Windows 7`yi DVD`ye Kaydederek Posta Aracılığıyla Gönderirseniz Çok Makbule Geçer Beni Çok Mutlu Etmiş Olursunuz. DVD`yi Kim Göndermekte Yürekliyse Bana Özel Mesajla Ulaşsın Posta Adresimi Yazayım Gönderin. Cevabınızı Sabrsızlıkla Bekleyeceğim Arkadaşlar...

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar Ben Nete Dial Up İle Girdiğim İçin Bu Kadar Büyüklükte Dosyayı İndirmem İmkansız. Bilmiyorum Bunu Sizden İstmem Doğrumu Yada Değilmi Ama Rica etsem Arkadaşlardan Biri Windows 7`yi Bir DVD`ye Kaydedip Azerbaycan`a Postalarmı Bana? Ben Windows 7`yi Bilgisayarıma Kurmayı Çok Ama Çok İstiyorum Windows 7`yi DVD`ye Kaydederek Posta Aracılığıyla Gönderirseniz Çok Makbule Geçer Beni Çok Mutlu Etmiş Olursunuz. DVD`yi Kim Göndermekte Yürekliyse Bana Özel Mesajla Ulaşsın Posta Adresimi Yazayım Gönderin. Cevabınızı Sabrsızlıkla Bekleyeceğim Arkadaşlar...

şakamı bu o_O o_O taaaa azerbeycan o_O

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Azerbaycan maralı çok yahşii bir istekte bunumuşsan.:)
Azarerbaycan ellerine selam olsun..
Forumda bir iyilik meleği çıkıp sana yardım edecektir eminim.

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Vala Bana Postayla CD Falan O Kadar Gönderen Olduki Anlatamam. Çok Fazla Para Tutmuyo. Kargoyla Gönderince Evet Çok Para Ediyo Ama Direkt Postayla Yollamak Çok Ucuza Geliyo. Sonuçta 1 DVD Yollayacaksın Bi DVD`nin Ağırlığı Kaç Gram Ederki?

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Azerbaycan maralı çok yahşii bir istekte bunumuşsan.:)
Azarerbaycan ellerine selam olsun..
Forumda bir iyilik meleği çıkıp sana yardım edecektir eminim.

Çok teşekkür ederim kardeş çok saol Allah razı olsun. İnşallah bi hayır sever çıkar dediğiniz gibi. Azerbaycan elinden de Türkiyeye selam olsun. ;) Bu arada anladığım kadarıyla siz beni kız sandınız. :) Ama ben kız değilim... ;)

erdalesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar indirme bağlantısı nerde göremedim;:s ? steye giriorum ama neresinden indiricem?

mihrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndirme linkine tıklayınca "comming soon" yazıyor. Yanlışmıyım acaba?

erdalesen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hadi ya tüh geç kaldık desenize:) nyse upload eden siteler olur mutlaka ki zaten çoktan vardı:p

PC MERAKLISI

Dekan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar birisi indirip 200mb lık dosyalara bölüp buraya ekleyebilirmi lütfen ;)
malum kotalı kullanıcıyız :(

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar birisi indirip 200mb lık dosyalara bölüp buraya ekleyebilirmi lütfen ;)
malum kotalı kullanıcıyız :(

Flashget destekliyor yani yarim kalirsa falan devam edebilirsin.
cok basit kurulumu,
ve ie ile actigin butun downloadlari otomatik yukluyor yanliz bu iso imajini indirirken dikkat etmen gereken .aspx olarak goruyor ama normalde iso adini degistirirsin.
Microsoft download link
FlashGet Direkt link

K46

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sonuçta beta da olsa microsoft bu keyleri tek kişi için kısıtlı süreyle lisanslıyor, burada paylaşılmasının lisanslı ürünlerin keyini paylaşmakla bir farkı yok bildiğim kadarıyla, site yöneticilerinin başı ağrıyabilir.
Bkz. Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir. :wassat:

Chimera Not : Alıntı yapılan mesaj silinmiştir.

Azerbaijan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
rocky61,

Bir Tane Product Key Yaln;zca Bir Bilgisayaramı? Yoksa Bir Tanesi Hepsine Uygulamak Oluyormu?