Windows 10

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mesut2999

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Windows 10 kurabilirsin ama performans olarak düşük kalır diğer Windows sürümlerindede virüs bulaşma riski büyüktür sana GNU/Linux dağıtımlarını öneririm özellik Linux Mint veya Manjaro ola bilir
Eğer Bilgisayar hakkında Pek bir Bilginiz yoksa Linux'dan uzak durun derim

Mesut2999

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Bir GNU/Linux dağıtımı kurmanız daha mantıklı olacaktır diye düşünüyorum, sıkıntı yaşarsanız yardımcı olurum.
Sakın Windows'dan vazgeçme çok sorun yaşarsın Sen Eğer Wİndows 10'dan şüpheleniyorsan Windows 8.1'e geç şu videodakileri yaparsan

MrGrфn

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,290
Şuan ağır bilgi kirliliği yapıyorsun saçma saçma konuşma Linux'a gayet geçebilir bu onun bilgisine bilgi katar. Sen Windows dışında bir şey kullanmıyorsun diye 4 GB RAM'li bilgisayara Windows 10 kurdurmaya çalışmak nedir?

Mesut2999

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Eğer Bilgisyardan Şüpheleniyırsan Windows 10 LTSC kur aynı windows 7 deki starter gibi birşey
eski sürümler için uygun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan ağır bilgi kirliliği yapıyorsun saçma saçma konuşma Linux'a gayet geçebilir bu onun bilgisine bilgi katar. Sen Windows dışında bir şey kullanmıyorsun diye 4 GB RAM'li bilgisayara Windows 10 kurdurmaya çalışmak nedir?
Benimde 4 gb ram pc de Windows 10 kullanıyorum

Mesut2999

Asistan
Reaksiyon puanı
99
Kardeşim karar senin eğer Linux ve Windows 10 Arasında kaldıysan Dual Boot yapıp her ikisini kullanın hangisi daha da hoşunuza giderse onu kullanın diğerini silin Eğer Windows'u tercih edersen ben sana yardımcı olurum sorunlarında Eğer linux'u tercih edersen @Ram_kafasi yardımcı olur

Silinen bir hesap

Profesör
Reaksiyon puanı
7,431
Eğer Bilgisyardan Şüpheleniyırsan Windows 10 LTSC kur aynı windows 7 deki starter gibi birşey
eski sürümler için uygun

Benimde 4 gb ram pc de Windows 10 kullanıyorum
Herkes senin tercihlerine uymak zorunda değil,sırf yaşadığın ve çözümü aşırı basit olan sorunlardan dolayı başka OS'ların kullanılmasını engellemeye çalışıp insanları yanlış yönlendirme yapman hiç mantıklı değil bana göre.

Kardeşim karar senin eğer Linux ve Windows 10 Arasında kaldıysan Dual Boot yapıp her ikisini kullanın hangisi daha da hoşunuza giderse onu kullanın diğerini silin Eğer Windows'u tercih edersen ben sana yardımcı olurum sorunlarında Eğer linux'u tercih edersen @Ram_kafasi yardımcı olur
Windows'u tercih edecek biri olursa sanırım senden değil de başka tecrübeli insanlardan yardım alınması daha iyi olur diye düşünüyorum,bu konularda çok bilgin olduğunu sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar