Windows 10 Home kurulumu

Bu konuyu okuyanlar

ahmttn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yeni bir bilgisayar aldım ve bu bilgisayar bana FreeDOS olarak geldi. Bende genelde oyun oynamak için kullanacağım için Windows 10 Home kurmayı düşünüyorum. Konuya çok yabancı olduğum için sizden yardım istiyorum. En düzgün kurulumu nasıl yapabilirim link vs. verebilecek varsa çok mutlu oluru. Flash bellek üzerinden kurulumu gerçekleştireceğim. Ve internetten key almayı düşünüyorum windows için. Bu keyi kurulumu yaparken mi girmek lazım yoksa sonradan girebiliyor muyuz ?

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,363
Bu keyi kurulumu yaparken mi girmek lazım yoksa sonradan girebiliyor muyuz?
Windows 10 Home kurmayı düşünüyorum.

Fark etmiyor. Ürün anahtarı girmeden Home sürüm yükleniyor. Kurulum sırasında ürün anahtarı girilirse, ilgili sürüm (Home, PRO vesaire) yüklenir.
Yeni bir bilgisayar aldım ve bu bilgisayar bana FreeDOS olarak geldi.
İnternete bağlanabilen bir bilgisayar üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Windows 10 işletim sistemini indirip USB belleğe yazdıracaksınız. Şu konudan faydalanabilirsiniz. Kurulum için şu videoya bakabilirsiniz. Kolay gelsin.

silindi

Profesör
Reaksiyon puanı
3,580
Yeni bir bilgisayar aldım ve bu bilgisayar bana FreeDOS olarak geldi. Bende genelde oyun oynamak için kullanacağım için Windows 10 Home kurmayı düşünüyorum. Konuya çok yabancı olduğum için sizden yardım istiyorum. En düzgün kurulumu nasıl yapabilirim link vs. verebilecek varsa çok mutlu oluru. Flash bellek üzerinden kurulumu gerçekleştireceğim. Ve internetten key almayı düşünüyorum windows için. Bu keyi kurulumu yaparken mi girmek lazım yoksa sonradan girebiliyor muyuz ?
Başka bilgisayarınız var mı usb hazırlamak için