Windows 10 geri yükleme sonucu oyun performansta düşüş

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
Herkese merhaba sorunum dün Windows 10 geri yükleme için izin istedi neden istedi anlamadım ama bilgisayarda 1.5 aydır bir yavaşlama var izin verdim 20 dakika sürdü.
League of legend si açtığım zaman fps de acayip bir düşüş oldu en yüksek ayarda 144 fps aldığım oyunda 75-80 fps aldım ne yapsam artmadı ve hafif gecikmeler yaşadım sizce neden oldu ?
not: Bilgisayara 2 yıldır ne macun yenilemesi ne de toz aldım 2 kez vatanda bir ekran için diğeride power tuşu bozulduğu için servise verdim

EFI Shell

Rektör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,110
Herkese merhaba sorunum dün Windows 10 geri yükleme için izin istedi neden istedi anlamadım ama bilgisayarda 1.5 aydır bir yavaşlama var izin verdim 20 dakika sürdü.
League of legend si açtığım zaman fps de acayip bir düşüş oldu en yüksek ayarda 144 fps aldığım oyunda 75-80 fps aldım ne yapsam artmadı ve hafif gecikmeler yaşadım sizce neden oldu ?
not: Bilgisayara 2 yıldır ne macun yenilemesi ne de toz aldım 2 kez vatanda bir ekran için diğeride power tuşu bozulduğu için servise verdim
Sürücülerinizin güncel olup olmadığını kontrol edin.

ahmetysf099

Asistan
Reaksiyon puanı
222
bana bir öğretsene windows güncellemesinde baktım yok ekran karı güncellemesi dün yapmıştım yine gelmiş ilk defa onu yapıyor yapsın yine bakıcam
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayar sürekli tehdit buluyor kaldır diyorum kaldırmıyor