windows 10 bu ağa bağlanılamıyor hatası

Bu konuyu okuyanlar

xharenxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar
öncelikle burda yeniyim onu belirteyim
burda buna benzer bi başlık açılmış ordakileri denedim olmadı
windows 10 kullanıyorum ve bilgisayar kapanıp açıldığında ev wi-fi sine bağlanamıyorum
daha önce driverleri silip yine yükledim bi süre düzeldi ama tekrar aynı sonucu almaya başladım
bunu yazmadan önce internete ilk telefonumun internetine bağlandım (yaklaşık 20sn sürdü bağlanması) sonra ev internetine bağlnabildim
her seferinde aynı hata nasıl düzeltebilirim yazdımcı olur musunuz?

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Bende W10 kullanıyorum. Bu sorunu bende yaşadım. Bazen ara ara yaşıyorum. PC' yi açtığımda direk bağlanmıyor. El ile bağlıyorum. Ama son zamanlarda düzeldi ve ilk açılışta kendisi otomatik bağlanıyor. Güncelleme ile ilgili bir sorun olduğunu okumuştum. Şu an 1909 4 sürümündeyim.

xharenxd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bende W10 kullanıyorum. Bu sorunu bende yaşadım. Bazen ara ara yaşıyorum. PC' yi açtığımda direk bağlanmıyor. El ile bağlıyorum. Ama son zamanlarda düzeldi ve ilk açılışta kendisi otomatik bağlanıyor. Güncelleme ile ilgili bir sorun olduğunu okumuştum. Şu an 1909 4 sürümündeyim.
bende güncelleyeceğim şimdi olur umarım bezdim çünkü
Mesaj otomatik birleştirildi:

güncelledim sonuç hala aynı şu şekilde telefonumun internetine bağlandıktan sonra sıkıntısız bağlanıyor internete

Son düzenleme:

revolutioni

Asistan
Reaksiyon puanı
196
Yardımcı olur.