Bu konuyu okuyanlar

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Merhabalar.Bilgisayarımı ilk aldığımızda bilgisayarım Windows 7 Home Premium'du.Bende Windows 10'a yükseltip en azından 3-4 ay belki daha da fazla Windows 10 kullandım.Daha sonra format atıp tekrar Windows 7 Home Premium kurdum.Bilgisayarımı aldığımızda yanında gelen Windows 7 Home Premium ürün anahtarını format esnasında ürün anahtarı istediği yerde girdim.Şimdi sorum şöyle:Aşağıdaki resmin ne olduğunu bana birisi anlatabilir mi?Windows'un orjinal ürün anahtarını girdim.Ama nedense resimdede görüldüğü gibi böyle bir şey yazıyor.Sizce bu neden böyle?
Resim şu:Ekli dosyayı görüntüle 13550
 

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Resim şu
Adsız.png
 
Oraya keyi tekrar girdiğinde kabul etmiyor mu? Belki de artık geri dönüşü yoktur, lisansını yükselttikten sonra geri dönüş süresi 1 aydı diye biliyorum.
 

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Hiç girmemişsiniz gibi duruyor tekrar girmeyi deneyin bi.
Tıkladığımda şöyle bir şey çıkıyor.Ürün anahtarı geçersiz diyor.Sizce ne yapayım?Halbuki ürün anahtarı laptopu aldığımızda yüklü gelen orjinal lisans anahtarı.Yani etkinleştirmezsem 2-3 gün içerisinde korsan mı olacak işletim sistemi?
Adsız.png
 

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Telefon sistemini dene.
İlginiz için çok teşekkürler.Windows 10 ürün anahtarımı girdim ve biraz bekledikten sonra kabul etti.Bir de şöyle bir olay varmış yanlış bilmiyorsam.
Windows 10 ürün anahtarı bios'a gömülüyormuş.Ama nasıl gömüldüğünü bilmiyorum.Bu hata da muhtemelen ben eski ürün anahtarımı girince bios'a gömülü olan yeni ürün anahtarıyla uyuşmuyor olmasından kaynaklanmasıdır.Bir de başlığı nasıl değiştirebilirim?Başlığın başına ÇÖZÜLDÜ yazmak istiyorum.Buyrun etkinleştiğine dair resim:
Adsız.jpg
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst