Soru Windows 7 Ürün Anahtarı

Bu konuyu okuyanlar

R3DM4M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Bilgisayarımı windows 7 den windows 10'a yükselttim ama bilgisayar sistemim windows 10 kaldırmadığı için windows 7 ye tekrar geçiş yaptım ama geçiş yaptıktan sonra etkin olan windows 7 otomatik olarak artık etkin değil. Sorum şu ücretsiz olarak windows 7 ürün anahtarı nereden bulabilirim internetteki birçok sitelerde birsürü key var ama deneyebildiğim keylerin hepsini denedişm hiçbiri çalışmadı

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Eğer bilgisayar Windows 7 yüklü geldi ise bilgisayarın altındaki kodu kullanabilirsin veya ilk Windows 7 yüklediğin keyin duruyorsa onu kullanabilirsin. Ama maalesef ücretsiz key telif haklarına aykırı olacaktır ondan burada o konuda yardımcı olamayız.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
Windows 7 nin hangi sürümünü kullanıyorsun?

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,613
ŞANSA BAK OLM bendede o sürümün bir kodu olcaktı bilgisayarı açtığım zaman sana dm den atıyım kodu onu dene?

R3DM4M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Eğer bilgisayar Windows 7 yüklü geldi ise bilgisayarın altındaki kodu kullanabilirsin veya ilk Windows 7 yüklediğin keyin duruyorsa onu kullanabilirsin. Ama maalesef ücretsiz key telif haklarına aykırı olacaktır ondan burada o konuda yardımcı olamayız.
bilgisayarımı ilk aldığımda win 7 starter sürümü vardı ama ben starter'i beğenmediğim için arkadaşım win 7 ultimate yüklemişti ve nasıl etkinleştirdiği hakkında hiçbir fikrim yok
ŞANSA BAK OLM bendede o sürümün bir kodu olcaktı bilgisayarı açtığım zaman sana dm den atıyım kodu onu dene?
Teşekkür ederim attığında denerim

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,988
Bilgisayarımı windows 7 den windows 10'a yükselttim ama bilgisayar sistemim windows 10 kaldırmadığı için windows 7 ye tekrar geçiş yaptım ama geçiş yaptıktan sonra etkin olan windows 7 otomatik olarak artık etkin değil. Sorum şu ücretsiz olarak windows 7 ürün anahtarı nereden bulabilirim internetteki birçok sitelerde birsürü key var ama deneyebildiğim keylerin hepsini denedişm hiçbiri çalışmadı

Bulamazsınız. Crack programlara destek vermiyoruz.

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177

İnternetteki keylerin çoğu kullanılmış oluyor. Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi, laptobun arkasındaki orijinal Windows 7 keyini kullanabilirsiniz :)

Son mesajlar