Whatsapp bir önceki yedeklemem

Bu konuyu okuyanlar

elifgencal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim bir arkadaşım vardı ben bu çocuğu yanlışlıkla engelledim sonra telefon değişince rehberim silindi ama Whatsappta engellenenler listesinde duruyordu numarası. Elim kaydı ve ekran görüntüsünü alamadan numara engellenenlerden çıktı. Dolayısıyla arkadaşımın telefonunu kaybettim. Whatsapp son yedeklemem haziran ondan önceki yedeklemem ise mart. Eğer marttaki yedeklemeye dönebilirsem arkadaşım numarasına ulaşırım çünkü o tarihte halen engellenen listesindeydi. Lütfen yardımcı olun ya da bana bir fikir üretin lütfen... (Bu arkadaşımla ortak bir arkadaşım falan da yok ve arkadaşım yabancı)

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Yedeklemeyi geri yüklemek sadece medyaları ve sohbetleri geri getiriyor engelenen listesini geri getireceğini sanmıyorum eski bir tarihe yedeği alma gibi bir seçenek yok whatsapp uygulamasında..

elifgencal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yedeklemeyi geri yüklemek sadece medyaları ve sohbetleri geri getiriyor engelenen listesini geri getireceğini sanmıyorum eski bir tarihe yedeği alma gibi bir seçenek yok whatsapp uygulamasında..
Bir kez daha aynı hatayı yapmıştım ve whatsappı silip yükleyince engellenen listemin de yedeklenmiş olduğunu gördüm eski bir tarihe yedeği alma diye bir seçenek olmadığını görüyorum whatsappa bakan herkes görebilir başka bir fikir ya da çözümünüz var mı diye sordum sorumu.

Logithx

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,104
Telefonu yenilediğiniz için çözüm üretmek zor eski telefon hala elinizdeyse bazı programlar vasıtasıyla rehber resimler geri getirilebiliyor..

vespina

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben Yaptığım yedeklemeyi geri yüklemeyi denedim bir kere ama yarıda kaldı silip baştan yüklemek zorunda kaldım uygulamayı.