Webtekno.com Video Saçmalığı

Bu konuyu okuyanlar

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
iphonedo zaten başlı başına bir idol benim için. Adam gerçekten emek harcıyor her videosu için. Samsungdo çıkcak diye korkuyorum :D
Samsung appledan özenirse

Samsung fanboyları da iphonedo özenebilir çok normal.

Ben bekliyorum açıkçası.

krkmzmrt

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Taa adi üstünde Teknolojiye Atarlanan Adam izlemek zorunda değilsin şahsen takip ediyorum eğlenceli bilinçli gayet sağlam etkileyici konuşan birisi arkadaş hissi verdiriyor ha ayrıca banada reklam veya post kasmak icin olan bir konu gibi geldi

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Güzel incelemeleri var. Sadece takipçi kitlesi bol ergen içeriyor. Hele facebook sayfaları. Bize şunu hediye et bunu et. Yok şu şunu coşturuyor zırvalığı. Yoksa fena site değil.

SeeYouLater

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Facebook da takip ediyorum, SDN bir haber yayınladıktan 2 dk sonra aynı haber orada yayınlanıyor arada şüphe duyuyorum ne yalan söyliyim.

Aden

Asistan
Reaksiyon puanı
6
İçeriklere de bakmak lazım. 2 dk da değiştirip yayınlayacak olsalar belli olur.

ios8

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
o değilde webtekno bir kanal bir teknoloji sayfası olarak kimsenin diniyle dalga geçmemesi lazımdı islam dininyle hz muhammed s.a.v ile dalga geçmişlerdi neden böyle bir propaganda veya karalama çabasına girdiler anlamadım hiç bir teknoloji sayfası kimsenin görüşü ve dini ile dalga geçemez yorum dahi yapamaz bide onları karikatür olayları falanda var ben zaten takibi bıraktım o günden sonra bırakan çok oldu bir webtekno bardağına milleti topladılar

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Webtekno'nun adini duyuran taa (ekin kollama) idi. O da gecenlerde webteknodan ayrildi. Ama webtekno abone kaybetmemek adina bunu soylemiyor. Videolarida baya sıkıcı hale geldi. Facebookta bazi haberlerini inceliyorum suan.

Bu arada ekin kollama teknolojiden anlamayan adam'larin ekibine katildi. O da sacmaladi iyice :D

Halkulvad

Profesör
Reaksiyon puanı
53
TAA varken incelemeleri izliyordum. Şimdi de abone kaybetmemek için saçma videolar ve özellikle kampanya yapıp duruyorlar. O gözlüklü adama gıcık oldum niyeyse. :hammer:

Spegill

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence bu teknolojiyle pek alakalı bir kanal değil. Daha çok eğlenceli takılıyor. Şikayet etmekte haklı adam, inceleme diye giriyor; inceleyen adam videoda sövüyor.

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Hiç sevmediğim teknolojik olmayan kanal. Çok boş videoları var.

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
Aylar sonra tekrar yorum yapiyim.

Taa (ekin kollama) webteknodan ayrildiktan sonra webteknonun bir cekiciligi kalmadi. İncelemeler baya sıkıcı olmaya basladi. Zaten adam gibi inceleme gelmiyor o ayrida :D Kisaca ortam dagildi bitti artik. Ekin kollamada ortalikta yok. Oyle yani.

the duke

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Webtekno'ya kimse laf etmesin dedikodu da yapmasın mahalle teyzeleri gibi ama adamların hakkını vermek lazım yani gayet düzgün çalışıyorlar.
Eğer eleştirilecek bir teknoloji sitesi varsa o da kesinlikle Technopat olmalıdır, demem o ki basit bir ram için bile en az 1 saat inceleme videosu çekiyorlar o çekilmez sesleriyle...

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Ekin Kollama iyiydi ama Efe ve Lütfi kanalı coşturuyor webtekno candır ama ekin timura gitmeseydi keşke.

Maximilian

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Webtekno çok fazla sabıttı artık bilmiyorum ne denir nasıl bir cümle kurulurda nefretin böylesi açıklanabilir...

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
önceden Taa vardı küfürlü videolar yapardı adam dikkat çekmek için yapıyordu zaten ve çekti şimdi teknolojiden anlamayan adam grubunda çalışıyor istanbul da webtekno ofisi izmirde webrekno'nun makaleleri güzel ama incelemeler berbat o yüzden sadece makalelere bakıyorum.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Aylar sonra tekrar yorum yapiyim.

Taa (ekin kollama) webteknodan ayrildiktan sonra webteknonun bir cekiciligi kalmadi. İncelemeler baya sıkıcı olmaya basladi. Zaten adam gibi inceleme gelmiyor o ayrida :D Kisaca ortam dagildi bitti artik. Ekin kollamada ortalikta yok. Oyle yani.
ekin kollama teknolojiden anlamayan adamlarla çalışıyor youtube dan bak bulursun....

rawkid

Dekan
Reaksiyon puanı
1,316
önceden Taa vardı küfürlü videolar yapardı adam dikkat çekmek için yapıyordu zaten ve çekti şimdi teknolojiden anlamayan adam grubunda çalışıyor istanbul da webtekno ofisi izmirde webrekno'nun makaleleri güzel ama incelemeler berbat o yüzden sadece makalelere bakıyorum.

ekin kollama teknolojiden anlamayan adamlarla çalışıyor youtube dan bak bulursun....

Onlara geçtiğini biliyorum. Sanırım amacı orayıda ünlü etmekti ama başaramadı gibi. (Hesap boostluyo adam sanki :D)

Reaksiyon puanı
16,118

izmir'in neresinde bu webtekno?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
izmir'in neresinde bu webtekno?
valla orasını bilmiyorum ögrenebilirim belki ögrenirsem söylerim....

Onlara geçtiğini biliyorum. Sanırım amacı orayıda ünlü etmekti ama başaramadı gibi. (Hesap boostluyo adam sanki :D)
aynen onlarıda ünlü etmekti ama olmadı o kanal çok videolarda goy goy yapıyorlar telefondan çok sohbet edip geyik yapıyorlar onlarında videoları iyi değil telefonun özelliklerini bazen video'da yanlış söylüyorlar sonrada videonun altında doğrusu geçiyor.yani hem webtekno hemde teknolojiden anlamayan adam videoları berbat...

Calderone

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Katılıyorum. 2-3 şey kırdılar, argo kullandılar diye popüler oldular. Yoksa öyle ciddi bir kaliteleri yok.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Sebepsiz güldüm,weebtekno elemanlardan teki
aecf914caaba92d6ab86844cbdf19ac2.jpg

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
Benim gözümde Webtekno ile SDN aynı. İkisini de sıklıkla takip ediyorum.