Webtekno.com Video Saçmalığı

Merhaba arkadaşlar, ben hayatımda gerçekten böyle iş yapan bir ofis görmedim. Webtekno izmo bilişime ait olan bir blog sitesi fakat videoları izlediğinizde adam resmen küfür ediyor saçma sapan videolar hazırlıyor.

Şunlara bakar mısınız lütfen;

[video=youtube;ZnWyei7GwbA]https://www.youtube.com/watch?v=ZnWyei7GwbA&index=5&list=PL596BKNS03XrunZD vhna3SLA7YmjWSMUu[/video]

[video=youtube;9YyeUAYNRYs]https://www.youtube.com/watch?v=9YyeUAYNRYs&index=41&list=PL596BKNS03XrunZ Dvhna3SLA7YmjWSMUu[/video]

resmen sapık gibi konuşuyorlar. Böyle iş yapan blogtan ne beklenir

rawkid

Dekan
Takip grubu 12-17 yas arasi zaten. Bazı incelemeleri guzel(cin mali telefon incelemeleri) ama digerleri gercekten berbat.

Seyhoo

Dekan
Yasaklı
Ben bu adamın genel olarak çoğu videolarını beğeniyorum keyifli oluyor bazı yerlerde saçmalıyorlar ama atari incelemesi gerçekten efsane :)

pinterest

Profesör
Ben bu adamın genel olarak çoğu videolarını beğeniyorum keyifli oluyor bazı yerlerde saçmalıyorlar ama atari incelemesi gerçekten efsane :)

Sana katılıyorum,en beğendiğim inceleme atari incelemesi,sonra iXperia X8,en son iPhone yakma

Konuyu açan arkadaşa da daha mantıklı eleştiri yapmaya davet ediyorum.Sanki sırf konu açtım diye konu açıyorsun gibime geliyor,benim sadece bir konum var şu ana kadar açtığım,gerek de görmüyorum açmaya.Diğer konularına da baktım sürekli bir önyargıya kapılmışsın.Rahatsız oldum açıkçası

Teknoloji'yi nasıl eğlenceli hale getiririz sorusunu cevaplıyorlar.

Saçma diye bir şey yok konular iyi düzenlenmiş.Konuşması akıcı olay örgüsüne aykırı bir davranış yaptığını görmedim.

Teknoloji'de olay akışı mesela cihazsa cihazın tanıtımı sistemik özellikleri ve son olarak cihaza zarar verme bölümünden oluşuyor.

Ve bunu hakkıyla yaptığını söyleyebilirim.

Sana katılıyorum,en beğendiğim inceleme atari incelemesi,sonra iXperia X8,en son iPhone yakma

Konuyu açan arkadaşa da daha mantıklı eleştiri yapmaya davet ediyorum.Sanki sırf konu açtım diye konu açıyorsun gibime geliyor,benim sadece bir konum var şu ana kadar açtığım,gerek de görmüyorum açmaya.Diğer konularına da baktım sürekli bir önyargıya kapılmışsın.Rahatsız oldum açıkçası

Teknoloji'yi nasıl eğlenceli hale getiririz sorusunu cevaplıyorlar.

Saçma diye bir şey yok konular iyi düzenlenmiş.Konuşması akıcı olay örgüsüne aykırı bir davranış yaptığını görmedim.

Teknoloji'de olay akışı mesela cihazsa cihazın tanıtımı sistemik özellikleri ve son olarak cihaza zarar verme bölümünden oluşuyor.

Ve bunu hakkıyla yaptığını söyleyebilirim.

Hocam benim ne yaptığım ve ön yargılarım sizi kesinlikle ilgilendirmez bunu bilin. Evet önyargılıyım çünkü eğlenceli felanla bu iş olmaz biz adam gibi bilgi istiyoruz. Ben bunu sırf konu kalabalığı olsun diye değil. Rahatsız olduysan çeker gidersin konumada cevap vermezsin bu kadar basit. Burda laf gargarası yapmaya gerek yok! Bir alıp veremediğin varsa gelirsin skypeta konuşuruz.

Buğra Y.

Profesör
Teknolojiye Atarlanan Adam abimize laf yok gençler. Abimiz atara atar gidere gider yapıyor. Telefonları yerden yere fırlatıyor. İzlemek istemeyen izlemesin, olsun bitsin :D

sdelta

Profesör
Adamın tarzı bu, belli bir kitlesi de var. Hatta bu adam sayesinde webtekno bu kadar tanındı :)

Asteriks

Profesör
TAA harika bir insan.
Sıkıcı telefon incelemeleri yerine eğlenceli telefon incelemeleri daha iyi.

Çakma telefon incelemeleri iyi de orjinal telefon incelemeleri pek iyi telefonlardan pek bahsetmiyor.

famas154

Asistan
madem küfür istemiyosun teknoseyir shiftdelete.net teknokulis videoları izle TAA'ya ne alıp veremediğin var?
Adamın tarzı bu sonuçta

ExCeLLeNT

Dekan
Bazi incelemeleri kaliteli guzel eglenceli ama isim yapan guzel telefonlari falan eksik inceliyor sirf 1 dk bedava agirligini inceliyor icindeki ozel uygulamalara flan pek onem vermiyor nasil calisir ne kadar dayanir ayni anda kac uygulama acik kalir gibi seylerden hic bahsrtmiyor.

Antutuya guvenmiyor ama her testtr yapmaya devam ediyor. Ses testinde 100 desibel cikan ve bagirmaypa esit desibel dedigi cihazlarin gercekte gram sesi cikmiyor.

Nexus 5 one m8 gibi cihazlari falan degil anca samsung falan inceliyor ben rastlamadim. Mesela cin markalari incelese. Eski telefonlara kaliteli rom yuklese incelese. Kotu degil bu adam. Ama daha iyisini fazlasiyla yapabilir.

Ayrica soylemek istiyorum drop testleri cok gercekci.

neet

Guru
Onursal Üye
Bazi incelemeleri kaliteli guzel eglenceli ama isim yapan guzel telefonlari falan eksik inceliyor sirf 1 dk bedava agirligini inceliyor icindeki ozel uygulamalara flan pek onem vermiyor nasil calisir ne kadar dayanir ayni anda kac uygulama acik kalir gibi seylerden hic bahsrtmiyor.

Antutuya guvenmiyor ama her testtr yapmaya devam ediyor. Ses testinde 100 desibel cikan ve bagirmaypa esit desibel dedigi cihazlarin gercekte gram sesi cikmiyor.

Nexus 5 one m8 gibi cihazlari falan degil anca samsung falan inceliyor ben rastlamadim. Mesela cin markalari incelese. Eski telefonlara kaliteli rom yuklese incelese. Kotu degil bu adam. Ama daha iyisini fazlasiyla yapabilir.

Ayrica soylemek istiyorum drop testleri cok gercekci.
hocam bence bu yazınızı TAA'ya gönderin.eminim dikkate alacaktır. :)
gerçekten eksikliklerini çok güzel dile getirmişsin.

rawkid

Dekan
T50 incelemesi gercekten berbatti. Ön kameraya 5mp demişti. Aslinda her programda on kamera 5mp diyor turkcell niye 2 diyorki anlamadim .