WebNick'ten Davetiyeler

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
bende de 12 HD-space davetiyesi var.ben şart falan istemiyorum göndereyim diyecektim ama nightwatcher da şart deyince ben yok desem olmaz.Webnick davetiyeleri istediği şartları sağladığı kişilere gönderdiği anda şartsız isteyen herkese göndericem :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
2 Turktorrent.eu veya 1 Arena tr davetiyeyi 50 mesaj üstü, isteyen üyeye veriyorum.

Ayrıca Hdspace için zaman tükeniyor. İsteyenler şartları göz önünde tutsun.

Bugün varım yarın yokum ona göre, isteyen acele etsin.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
2 Turktorrent.eu veya 1 Arena tr davetiyeyi 50 mesaj üstü, isteyen üyeye veriyorum.

5 turktorrent davetiyem var.Webnick davetiyeleri istediği şartları sağladığı kişilere gönderdiği anda şartsız isteyen herkese gönderiyorum.

alkolikkarga

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende de bitturk ve turktorrent var 1000 msj üstüne göndericem

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Kimseden ses seda çıkmıyo ya..davetiyeler kaldı :D

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1

Hocam sen hangi davetiyeyi veriyorum desen adamlar üyeliklerini açıyor :D
Torrentleech'i kimseye veremedin, adamlar hemen üyeliklerini açtılar. Şimdide HD-space vereyim dedin onlar da açtılar. Elinde varsa sceneaccess davetiyesi ver, kesin onlar da hemen açarlar :D:D

nightwalker_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
konuyu tamamen okudum fakat mesaj eksikliği, söylediğiniz tarihten sonra yazışım dahası leveli tutturamam vermemeniz için binlerce sebep var. Yine de ben şansımı denemek istedim.
arena ve türktorrent:

http://imgur.com/bXl5RRX
http://imgur.com/C9ZHvbM

iki tane siteden screen sunuyorum. bittürk, leectürk, türkdepo, torrentoyun... sitelerinden de isterseniz screen alabilirim. ayrıca seedbox um mevcut
buda onun screeni: http://imgur.com/LY2yWAa

isterseniz saydıığım sitelerin davetiyelerini de verebilirim. sizin saydığınız hiçbir siteyle uzaktan yakından alakası yok farkındayım sunduklarım inanılmaz değersiz ama takdir edersiniz ki bir yerden başlamak lazım. torrent aleminde yeni sayılırım. 2 senelik bir geçmişim vardır en fazla.

şimdi her iki durumda da ilginiz ve tavrınız için teşekkür ederim.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
konuyu tamamen okudum fakat mesaj eksikliği, söylediğiniz tarihten sonra yazışım dahası leveli tutturamam vermemeniz için binlerce sebep var. Yine de ben şansımı denemek istedim.
arena ve türktorrent:

http://imgur.com/bXl5RRX
http://imgur.com/C9ZHvbM

iki tane siteden screen sunuyorum. bittürk, leectürk, türkdepo, torrentoyun... sitelerinden de isterseniz screen alabilirim. ayrıca seedbox um mevcut
buda onun screeni: http://imgur.com/LY2yWAa

isterseniz saydıığım sitelerin davetiyelerini de verebilirim. sizin saydığınız hiçbir siteyle uzaktan yakından alakası yok farkındayım sunduklarım inanılmaz değersiz ama takdir edersiniz ki bir yerden başlamak lazım. torrent aleminde yeni sayılırım. 2 senelik bir geçmişim vardır en fazla.

şimdi her iki durumda da ilginiz ve tavrınız için teşekkür ederim.

Konuyu okudum diyorsun ve şartları sağlamadığınında farkındasın, bu şartlar altında kaliteli bir tracker davetiyesi veremiyeceğimi biliyorsun. Zaten bunu sende mesajında belirtmişsin. En son kendi sözümü yutup torrentleech davetiyesi verdiğim adam 1 ay dayanmadan şutlandı.

Madem torrentte yeniyim ve başlangıç yapmak lazım diyorsun. sana torrentday ve hd space başlanğıç için davetiye veririm. ilgileniyorsan mesaj yaz konuya mailide ekle tabi. Ama üst level kaliteli site davetiyesi bekleme benden bu şartlarda.

Daywalkerr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Bu torrentleech in içeriği nedir bilen var mı ona göre talepte bulunayım gerçi gerek yok zamunda ve türk siteleri yetiyor lakin merak ettim ayrıcalığı var mı?

nightwalker_38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentday ve hd space davetiyelerini belirttiğin adrese gönderdim. en kısa sürede üyeliğini etkinleştir. iyi günlerde kullan üyeliğini. sömürücü değil paylaşımcı bir torrent kullanıcısı olmaya özen göster.

sağolasın. şu andan itibaren td üyeliğime göz atabilirsin böyle devam edicektir. :) saygılar.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
l9y02.jpg

Yukarıda örnekte vurgulağım alanlar açık bir şekilde gözükmek kayıdı ile, ayrıca torrent programının arama çubuğunda forumdaki nicki yazmak kaydıyla ekran görüntüsünü koyan ve 3 günden uzun süredir paylaşımda olduğunu ispat eden kişilere elimdeki davetiyelerden vermek istiyorum. 3 günden kısa paylaşımı olanlar ekran görüntüsü koymasına gerek yok boşuna. :)

grdlsv

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
mrb. ben yaklaşık bir yıl önce bulaştım bu torrent işine. inan daha bir kb bile indirmedim bilgisayarıma ihtiyacım yok. ancak seedbox ile torrent siteleri arasında alıntı olduğunu belirterek(gerek olduğunda) paylaşım yapıyorum. genelde tüm türk torrent sitelerine üyeyim ve ancak en çok tt de aktifim. şartları sağlayamadığımın farkındayım ama bende şansımı denemek istedim tt capsinde 1.88 gb lik indirme görünüyor bu beni yalancı çıkarabilir ancak belirtmek isterim ki bu iş yerimde adresimi açık unuttuğum için bir arkadaşın indirmesi ile oldu. neyse lafı uzatmaya gerek yok capleri ekleyeyim.
grdlsv@gmail.com

l939p.png

l93b1.png

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
bu şekilde olmaz. "Nasıl olur" cevabını 47. mesaj anlatıyor

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
61529354.png
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
torrentleech davetiyesi istiyorum varsa, simdiden tesekkurler :)
ce_orhan@hotmail.com

Bu ekran görüntüsünü excell 2003 eğitim seti seçili şekilde ve windows görev çubuğu ve saat tarih belli olacak şekilde yeniden gönderirsen sana Torrentleech davetiyesi seve seve veririm ayrıca ikinci kez iş çıkardığım için elimdeki hd space davetiyeside veririm. Yalnız şunu bilki torrent geçen zaman kısmına bakınca 3 gün şartını doldurmuyorsun haberin olsun.
Bundan sonra ekran görüntüsü koyacaklar lütfen saat ve tarih gözükecek şekilde eklesinler rasimleri. Ben unutmuşum örnekte :D (kusura bakmayın)

ce_orhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
- - - Mesaj Güncellendi - - -

Bu ekran görüntüsünü excell 2003 eğitim seti seçili şekilde ve windows görev çubuğu ve saat tarih belli olacak şekilde yeniden gönderirsen sana Torrentleech davetiyesi seve seve veririm ayrıca ikinci kez iş çıkardığım için elimdeki hd space davetiyeside veririm. Yalnız şunu bilki torrent geçen zaman kısmına bakınca 3 gün şartını doldurmuyorsun haberin olsun.
Bundan sonra ekran görüntüsü koyacaklar lütfen saat ve tarih gözükecek şekilde eklesinler rasimleri. Ben unutmuşum örnekte :D (kusura bakmayın)

]

ufak bi sorun oldu ikinci kez yazmak zorunda kaldim :D sanirim bu kez oldu 5 gunluk bu? :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
ufak bi sorun oldu ikinci kez yazmak zorunda kaldim :D sanirim bu kez oldu 5 gunluk bu? :)

Söz verdiğim gibi Torrentleech ve Hd Space davetiyelerini belirtmiş olduğun ce_orhan@hotmail.com mail adresine gönderdim. En kısa sürede üyeliklerini etkinleştir.

Üyeliklerini iyi günlerde kullan, sömürücü değil paylaşımcı bir kullanıcı olmanı tavsiye ederim.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
cok tesekkurler aldim davetiyeleri :)

bak siteden kontrol ediyorum iki üyeliğide hiç kullanmamışsın. eğer ben bunları saklıyayım. satarım yada yedek üyelik dursun diye düşünüyorsan o üyelikleri sildirmesinide biliriz. Sözlerimi tehdit anlama. daha öncede birkaç kişiye davetiye verdim ya siteden atıldılar yada yedekte beklettiler üyeliği. bunu anlamak çok zor olmuyor. sistemden takip edebiliyorsun davetiyeleri.

senin mesajlarada baktım uzun zamandır torrentleech arıyorsun. Ama işin kurnazlığına kaçanlarına tahammülüm kalmadı haberin olsun.

Sözlerim biraz sert gelebilir belki ama bu duyguyu davetiye dağıtanlar daha iyi anlar.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Millet kenarda bekletiyor alıp.

Yapan var ama ben @ce_orhan a böyle yapıyorsun demedim. Yanlış anlaşılma olmasın ! Zaten üyelikleri çok yeni. Hani aklının kenarına şeytan fitne atarsa, uyma şeytana diyorum. Kimsenin vebalini almak istemem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar