WebNick'ten Davetiyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Davetiye isteme şablonun ve kurallarımız şunlar:

1)Eğer forumda 3 aydan daha eski bir üye değilseniz ve en az 100 mesajınız yoksa konunun geri kalanını okumadan bu konudan çıkabilirsiniz. Çünkü yeni üyelere güvenemediğimden davetiye vermiyorum.

2) Davetiye isteyeceklerden 2 adet, kullandıkları torrent sitesinden ratio ispatı isterim. Yalnız bu ispatta yine belli kurallar çerçevesinde olmalıdır.

a) Öncelikle ratio ispatı yapacağınız torrent sitesinin derecesi(level) resimde gördüğünüz listede olmalı. Bu listeye göre sitenin derecesi(level) en az Torrentleech sitesine denk olmalı veya daha yüksek olmalı. Listeye bakınca dediklerimi daha net anlayabilirsiniz. Sizin için güzel bir liste buldum merak etmeyin.

hg7vq.png

Resimi net olarak göremeyenler Firefox'ta sağ tık- resme bak diyerek resmi tam boyutunda görebilirler. Hatıra olarak saklamak isteyenler bundan sonra resmi kaydet diyerek bilgisayarında rahat rahat inceleyebilirler

b) Eğer listeye göre uygun bir siteden üyeliğiniz varsa ve bu sitedeki ratio oranınızla davetiye istemek için ekran görüntüsü almaya karar verdiyseniz şimdi bu ekran görüntüsünün formatına geçebiliriz.

hg87h.png

Resim üzerinde açıklamar kısmında tüm açıklamalar mevcut ama resmi başka siteden aldığım ve sadece açıklamalar kısmını değiştirdiğim için belirtmem gereken birkaç hususu burada yazıyla açıklıyorum.

1. husus 1 numaralı nick bölümüdür. Burada tarayıcınızın adres satırına SDN deki kullanıcı adınızı ve ratio örneğini siteye yüklediğiniz tarihi yazacaksınız. Kendim üzerimde örneklersem "WebNick-30.12.2012" şeklinde. Torrent sitesindeki ratio tarihiniz ve yükleme tarihiniz güncel ve birbiriyle çelişkisiz olsun lütfen.

2. husus 2 numara ile gösterilen torrent kullanıcı adı bölümünüzdür. Örnekte kullanıcı adının tamamı kapalı gözüküyor ama ben sizden bu adın sadece ilk harfi açık geri kalanı kapalı şekilde istiyorum.

3. husus 6 numara ile gösterilen bölümdür. ratio ispatınızı herhangi programla düzenleme/oynana yapmadığınızı anlayabilmem için o an çalışan tüm programlar gözükecek şekilde olmalıdır. Özellikle sağ altta saatin orada bulunan kısımdaki menü tamamen açık olmalıdır.

4. husus ise örnekte gözükmüyor ama siteden ratio örneğinin resmini aldığınız sayfa sitedeki profil sayfanız olmalıdır. Sizin siteye ne zaman üye olduğunuzu görmem lazım. Diğer kişisel bilgileri mail, yaş, ülke vb. isteğe göre kapatabilirsiniz. Siteye üye olduğunuz tarih beni ilgilendiriyor.

5. husus 5 numara ile gösterilen kullanılan torrent siteleri kısmı. Bunuda örnekten bağımsız olarak kendimce az değiştirdim. Bu maddede sizden istediğim hangi private torrent sitelerini kullanıyor olduğunuz bilgisidir. Bunu ister örnekteki gibi sık kullanılanlar araç çubuğunu görünür yaparak yapın. Yahut "kardeşim benim kendime özel sitelerimde gözüküyor o zaman" diyorsanız. Vermiş olduğunuz ratio örnek resimlerinin altına liste şeklinde bu siteleri yazarak yada daha kolayınıza geliyorsa sadece üye olduğunuz torrent sitelerinin kısayollarının resmini koyarak bu hususu lütfen belirtin.

Torrentleech davetiyeleri için son tarih 7 Ocak 2013 Pazartesi sabahıdır. Bu tarihten sonra ya başka site davetiyeleri veririm yada elimde kalan davetiyeleri burada veya başka yerlerde takasa açarım.

Lütfen Pm den gereksiz yere bu konu için rahatsız etmeyin. Tüm sorular, cevaplar istekler bu konu altında.

>>>>>Let's the game begin<<<<<

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Arkadadaşlar lütfen konuyu okuyun ve ratio ekran görüntülerini istediğim formata uygun şekilde gönderin. Aksi halde HDbits'in sahibi olsanız benide oraya ortak olarak alacak olsanız dahi yine de cevaplarınızla ilgilenmem.

Sadece konuda belirtilen kurallara uygun istekler dikkate alınacaktır.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
merhaba hocam.tüm yazdıklarını okudum.ama ne yazık ki torrentleech üstü yok ve de 100 mesaj.
hd-spase (2 level) ve torrentday (1 level) var.burada değil ama başka bir konu için torrentleech davetiyesi istediğimi yazmıştım.Takas bölümünde.speedtest sonucunu gönderecektim ama yine tamamlayamadım.Dün de benzer bir hata ile karşılaşmıştım.Upload sırasında.Öğleden sonra yapmıştım.

http://forum.shiftdelete.net/site-davetiyeleri/88409-davetiye-takas-64.html

http://b1212.hizliresim.com/14/x/hfllc.png hd-space
http://b1212.hizliresim.com/14/x/hflm1.png torrentday

buradaki sayfada var.İstediğin vasıfları tamamen karşılayamadığımı biliyorum ama yine de zahmet edip okuduğun için teşekkür ederim.Benim tek güvendiğim şey upload hızım 10 mb download-20 mb upload hızım var.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
hocam bu arada ben torrent sitelerinin screenshot'larını tamamen göndermedim çünkü ilgilenip ilgilenmeyeceğini bilmiyorum.eğer ki bi bakayım gönder dersen istediğin gibi hallederim.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Öncelikle ilgin ve samimiyetin için teşekkür ederim [MENTION=110098]oponte[/MENTION]

Yalnız konuda da belirttiğim üzere şartları taşımadığın için sana yardımcı olamayacağım. Herhangi bir screenshot göndermene gerek yok.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Başlığı görünce dedim bir tane de ben alayım, ne olur ne olmaz yarın öbürgün bir işe yarar falan diye ama demez olaydım. Destan yazmışsın arkadaş sen, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'na girmek senden davetiye almaktan daha kolay. :D

Bu torrent olayında daha 1 haftalık (yazıyla bir haftalık) olduğum için teknik terimlere pek hakim değilim, acaba o sebepten mi karışık geliyor bana yoksa harbiden senin istediklerin çekilecek çile değil mi? :D

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Başlığı görünce dedim bir tane de ben alayım, ne olur ne olmaz yarın öbürgün bir işe yarar falan diye ama demez olaydım. Destan yazmışsın arkadaş sen, Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı'na girmek senden davetiye almaktan daha kolay. :D

Bu torrent olayında daha 1 haftalık (yazıyla bir haftalık) olduğum için teknik terimlere pek hakim değilim, acaba o sebepten mi karışık geliyor bana yoksa harbiden senin istediklerin çekilecek çile değil mi? :D

Şimdi herkes yazının uzunluğuna aldanıyor halbuki istediğim 2 adet ratio ispatı hepsi bu.

Sadece yazıyı okuyup bu 2 adet referans fotosunu yazıdaki formata uygun şekilde buraya yükleyeceksin. Bu kadar kolay.

Ben konuyu hazırlarken üşenmedim her detayı açıkça belirttim. Millet iki satır yazıyı okuyup göndereceği resmi 2 dakika zaman ayarlayıp formata uydurmuyor.

Ayrıca zor davetiye verdiğimi düşünenler için şunu belirteyim. Geçenlerde Sceneacsess davetiyesi vereceğim demiştim. Onu forumdan [MENTION=25183]efekan258[/MENTION] e verdim. Kendisi konuya gelsin bu davetiyeyi verirken zorluk çıkarmış mıyım? Nasıl vermişim anlatsın iki satırla.

Neyse senin vesilenle ufak bir duyuruda yapayım.

Konuya mail atıp gidenler oluyor. Sonra insanlar acaba davetiyeleri verdimi diye düşünmesin. Davetiyelerin akıbeti ile ilgili bilgi an ve an konuya düşülecek. Kime verdiysem davetiyeyi o kişiyi burada belirteceğim. Eğer belirtmediysem davetiye duruyordur.

oponte

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Öncelikle ilgin ve samimiyetin için teşekkür ederim @oponte

Yalnız konuda da belirttiğim üzere şartları taşımadığın için sana yardımcı olamayacağım. Herhangi bir screenshot göndermene gerek yok.

ben teşekkür ederim.yine de teşekkürler.

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Şimdi herkes yazının uzunluğuna aldanıyor halbuki istediğim 2 adet ratio ispatı hepsi bu.

Sadece yazıyı okuyup bu 2 adet referans fotosunu yazıdaki formata uygun şekilde buraya yükleyeceksin. Bu kadar kolay.

Ben konuyu hazırlarken üşenmedim her detayı açıkça belirttim. Millet iki satır yazıyı okuyup göndereceği resmi 2 dakika zaman ayarlayıp formata uydurmuyor.

Ayrıca zor davetiye verdiğimi düşünenler için şunu belirteyim. Geçenlerde Sceneacsess davetiyesi vereceğim demiştim. Onu forumdan @efekan258 e verdim. Kendisi konuya gelsin bu davetiyeyi verirken zorluk çıkarmış mıyım? Nasıl vermişim anlatsın iki satırla.

Neyse senin vesilenle ufak bir duyuruda yapayım.

Konuya mail atıp gidenler oluyor. Sonra insanlar acaba davetiyeleri verdimi diye düşünmesin. Davetiyelerin akıbeti ile ilgili bilgi an ve an konuya düşülecek. Kime verdiysem davetiyeyi o kişiyi burada belirteceğim. Eğer belirtmediysem davetiye duruyordur.

Yahu bir espri yapayım dedim yine destan yine destan, Galatasaray'lı mısın nesin. :D

Az önce ilk mesajı yazmadan yazının hepsini okumuştum. Dediğim gibi bu torrent olaylarından pek anlamıyorum, hangi site iyidir, hangilerine üye olunmalı, hangilerinde ne tür paylaşımlar bulunur... vs. bunlar benim için şimdilik muamma. Sanırım o sitenin davetiyesi de değerli bir davetiye, umarım işine yarayacak birisine gider. :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Yahu bir espri yapayım dedim yine destan yine destan, Galatasaray'lı mısın nesin. :D

Az önce ilk mesajı yazmadan yazının hepsini okumuştum. Dediğim gibi bu torrent olaylarından pek anlamıyorum, hangi site iyidir, hangilerine üye olunmalı, hangilerinde ne tür paylaşımlar bulunur... vs. bunlar benim için şimdilik muamma. Sanırım o sitenin davetiyesi de değerli bir davetiye, umarım işine yarayacak birisine gider. :)

Sorun yok. Ben anladım zaten senin niyetini. Sadece senin vesilenle bazılarının aklında oluşabilecek soruları cevapladım o kadar. :)

Ayrıca Beşiktaş'lıyım. :)

nightwatcher

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş güzel bir dağıtım yapmış. Emeğe saygı duyalığım. Torrentleech gibi sitelere tutnması çok zordur. 1 gb boxla anca tutunursunuz oda sunumu eklendiğinde hemen indirerek. Buffer yapmak hem zaman hem para isteyen bir durumdur. O yüzden gereksiz mesajlar la arkadaşı uğraştırmayalım.

KnockOut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaş güzel bir dağıtım yapmış. Emeğe saygı duyalığım. Torrentleech gibi sitelere tutnması çok zordur. 1 gb boxla anca tutunursunuz oda sunumu eklendiğinde hemen indirerek. Buffer yapmak hem zaman hem para isteyen bir durumdur. O yüzden gereksiz mesajlar la arkadaşı uğraştırmayalım.

100 mbit lik boxlada tutunabilirsin aslında. cross-seed yapmak lazım. onun için bi süre pc basından kalkmadan beklemek lazım. her türlü zor yani :D

efekan258

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar verilen davetiyeler çok kaliteli trackerların davetiyeleri hatta sağlam arşiv yapmak isteyenlerin bulamadığı zaman karaborsadan parayla dahi alabildiği siteler bunlar zor elde ediliyor. Öyle ki bu sitelerde davetiye verenler de üye yaptığı kişiden sorumlu tutuluyor ve üyelikleri yanabiliyor. Bu yüzden arkadaşın yaptığı seçiciliği normal görmeniz lazım. İnternette nerden bu davetiyeleri arasanız verecek adam mutlaka buna benzer şeyler isteyecektir. Kaldı ki arkadaştan daha önce torrentday ve Sceneacsess davetiyeleri aldım istediği şeylerde herhangi bir artniyet ve uğraştırma aramamanızı tavsiye edebilirim güvenilir ve dürüst bir arkadaştır sadece sizin de onda güven oluşturmanız lazım bu istedikleriyle. Neyse alana da verene de kolay gelsin diyorum çekiliyorum. :D

lokman686868

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bu verdiğin torrentler ne işe yarıyor biraz açarmısın öğrenelim ben ilk başta turbo hit hotfile üyeliği filan zannettim

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Bu verdiğin torrentler ne işe yarıyor biraz açarmısın öğrenelim ben ilk başta turbo hit hotfile üyeliği filan zannettim

Sen daha torrent nedir ne işe yarar, nasıl kullanılır bilmiyorsun anlaşılan. Bu konuda değil ama ilerleyen zamanlarda başka bir konuda bilgilendirme yapabilirim.

Veya kısa bir google araması ile binlerce döküman çıkar karşına oralardan da detaylı bilgi edinebilirsin.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Şu an evrenin bana gönderdiği pozitif enerjiyi size iletiyorum ve 50 mesaj üzeri Turktorrent.eu davetiyesi arayan ilk iki üyeye şartsız şurtsuz davetiyelerini gönderiyorum. :)

Not: Torrentleech için süre ve şartlar aynen devam

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Şu an evrenin bana gönderdiği pozitif enerjiyi size iletiyorum ve 50 mesaj üzeri Turktorrent.eu davetiyesi arayan ilk iki üyeye şartsız şurtsuz davetiyelerini gönderiyorum. :)

Not: Torrentleech için süre ve şartlar aynen devam

Ben istiyorum. :D

Quickly

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Shiftdelete uzantılıyı göndersem hava atmış mı olurum? :D

Latife ediyorum daha gelmedi o adres, pesi ye gönderdik bilgileri, o da bir yerlere göndermiş ama daha ses seda çıkmadı. Maili özelden yolluyorum. :)

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
1 adet Turktorrent.eu davetiyesi @Quickly ye gönderilmiştir.

Başka türktorrent davetiyesi isteyenler için turktorrent şartları bir iki mesaj yukarıda.

Torrentleech davetiyesi için şartlar ve süre aynen devam etmektedir.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
okumak iyi birşeydir tavsiye ederim [MENTION=319836]gibbenoy[/MENTION]

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Torrentleech için zaman doldu.
Malesef forumdan şartları sağlayan kimse çıkmadığı için davetiyeler bana kaldı. Davetiyeleri AwesomeHd üzerinden paylaşıma açtım. Orada üyeliği olan irtibata geçebilir.

Gelelim bu haftaya:

logohdspace.png

Site adresi: http://hd-space.org/

Hd Space sitesine ait 3 adet davetiyem vardır. Lütfen konudaki ilk mesajı dikkatlice okuyun.
İlk mesajda verilmiş olan site levellerini gösteren şablona göre Hd Space ten yukarıda olan veya denk olan herhangi iki siteden ratio ispatı isterim.

Ratio ispatları yine ilk mesajdaki örneğe uygun olsun lütfen.

Kurallara uymayan teklifler gözardı edilecektir.

Son tarih 14 Ocak.

mehmetalca35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
1-Yeni üyeyim güvenmem demişsin fakat ssleri görmeni isterim
2-Turktorrent veya diğer siteleri o listede bulamadım bende iyi olduğum sitelerdeki ratiolarımı koydum
3-Eğer güvenini kazandıysam ve göndermek istersen e-mail : mehmet.alca@yandex.com
88742139617881794154.jpg

28078628455157441757.jpg

94890156619069420373.jpg

edit : açıkcası hdspace hesabım var istemiyorum ve torrentleech de bir ayrıcalık gösterirsen teşekkürler şimdiden
2419817615.png

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
kusura bakma @mehmetalca35 ,

bu konuyu açmamın en önemli sebebi davetiye paylaşımında bir standart oluşturmak. En azından kendi davetiyelerim için. Aksi durum söz konusu olsa zaten Torrentleech ve diğer sitelerin davetiye dağıtım konuları var oradan paylaşır geçerdim.

Sana konuma gösterdiğin alakadan dolayı teşekkür ediyorum. Fakat seninde farkında olduğun üzere gerekli şartları taşımadığın için yardımcı olamayacağım.

Saygılarımla.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...