WebNick'ten Davetiyeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
torrentday rica etsem. aslında tüm torrent sitelerine grdlsv yazsan beni bulursun
sömürgen yada güvenilir olmasam aynı kullanıcı adını kullanmam. seedbox kullanıcısıyım ve amacım sadece vakit öldürmek. torrentleech konusunda da ısrarcıyım. mesaj sayım yeterli değil ama yinede bu konuda yeteri kadar bilgim olduğundan ilk etapta tl gönderirsen sevinirim.

Torrentday davetiyeni belirtmiş olduğun grdlsv@gmail.com adresine gönderdim. En kısa sürede üyeliğini etkinleştir.

Torrentday içerik olarak Torrentleechten pek farklı değildir. tutunmasıda kolaydır. TL konusunda ısrarcı olmak yersiz. TD yi seveceğini düşünüyorum. üyeliğin hayırlı olsun.

karavemavi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar bu işte eski olanlar torrent sitelerinde nasıl barınacagını bilir....
kimse seed baxla ugraşmasın tabi paranız coksa paylaşın..

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12
madem konuyu canlandırdılar. HD space isteyen mail adresini versin. 3 kişi için bugünlük kampanya. Şartsız şurtsuz ilk 3 kişiye.

WebNick

Profesör
Reaksiyon puanı
12

elindeki ip torrents davetiyeni bu konu altında karşılıksız olarak forumdan biriyle paylaş bende sana Torrentleech davetiyesi vereyim.

Takas değil karşılıksız olsun. Paylaşacağın kişiyi ve ondan istediğin şartları sen belirle (ratio örneği, seedbox, kimlik, ,kametgah :D ).

Tabi torrentleech istiyorum diyorsan.

Al davetiyeni kendine sakla deme hakkında sende saklı tabiki :)

Ediz85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
elindeki ip torrents davetiyeni bu konu altında karşılıksız olarak forumdan biriyle paylaş bende sana Torrentleech davetiyesi vereyim.

Takas değil karşılıksız olsun. Paylaşacağın kişiyi ve ondan istediğin şartları sen belirle (ratio örneği, seedbox, kimlik, ,kametgah :D ).

Tabi torrentleech istiyorum diyorsan.

Al davetiyeni kendine sakla deme hakkında sende saklı tabiki :)

peki öyle yapalim o zaman :)

arkadaslar elimde ikitane iptorrents davetiyesi var. leechtürk veya turktorrent sitelerinde olumlu ratioya sahip olan ve seedboxu olan ilk iki arkadasa davetiyeleri verecegim. Yabanci bir sitede olabilir. Alman veya ingiliz. Bu konu altina okunur sekilde bir screenshot yapmaniz yeterli. Dedigim gibi seedboxun mevcut olmasi sart sanirim iptorrents gibi bir trackerde, yoksa tutunmak baya bir zordur tahminimce.

Davetiyeyi alacak olan arkadaslari simdiden kutluyorum.

Saygilar

yasco

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
torrentleech vermiyorum. Şu an için tek sözüm var o da @Ediz85 e. (tabi şartı sağladığında)

Eğer Torrentday veya hd space istiyorum dyorsan yardımcı olabilirim.

torrentday üyeliğim zaten var başkasına verirsiniz artık torrentleech olsaydı çok sevinirdim teşekkür ederim yinede...

BEsILYUs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
imageresim.com/images/08700925124217091371.png

imageresim.com/images/50144385538061066048.png

imageresim.com/images/50438833065087640819.png

imageresim.com/images/85836639590714466677.png

iptorrent var ama yeni aldım davetiye alana kadar sadece gb kasıyorum yabancı dizileri surekli indirebilecegim bir yabancı site arıyorum suan

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Ey gidi ey... Rica etmesine edersin de... WebNick arkadaşımız forumdan ayrıldı malesef...

Kurşun Kalem

Profesör
Reaksiyon puanı
58
Konuyu kilitlesek mi [MENTION=39818]Mai Nai[/MENTION] veya [MENTION=84327]deatmania[/MENTION] ya da [MENTION=58793]REDFOKS[/MENTION] yahut [MENTION=19025]AliA[/MENTION] ?

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Davetiyeleri dağıtan üyemiz hesabını kapattığından dolayı Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...