Soru Web Sitesi Yazılımı Satmak İstiyorum

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
196
Merhaba ben web sitesi yazılımı yapıp satmak istiyorum. Sizce web sitesi nasıl yapabilirim? Kendim Visual Studiodan yazıp mı satabilirim yoksa WordPress tarzı editörlerden veya başka editörde önerebilirsiniz tabi. Kısacası nasıl yapıp mı satmalıyım öneriniz nedir?

Orta derece javascript biliyorum onunlada sadece Discord Botu yazıyorum.

drjacob

Profesör
Reaksiyon puanı
699
ucu çok açık bi şey sormuşsun js ile geliştirebilirsin kendini

Reaksiyon puanı
196
Kanka ben kendim web sitesi yapıp satmak istiyorum.Ama nasıl yapıcam bilmiyorum böyle kendim kodunu yazıp .zip in içine atıp mı müşteriye verip para alıcam.Yoksa Wordpress üzerinden ben onların adına mı sitelerini hazırlayıp vericem onlara.

xYavuz

Doçent
Reaksiyon puanı
1,229
Kanka ben kendim web sitesi yapıp satmak istiyorum.Ama nasıl yapıcam bilmiyorum böyle kendim kodunu yazıp .zip in içine atıp mı müşteriye verip para alıcam.Yoksa Wordpress üzerinden ben onların adına mı sitelerini hazırlayıp vericem onlara.
Yanlış değilsem .zip ile oluyor o işler veya google drive tarzı ortamlar var HTML ile oluşturup CSS ile estetik yapıp JS ile öğretirsen Web geliştirmeyi rahatlıkla yaparsın

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Bu soruya cevap vermek için alanda ne kadar yetkili olduğun gerekli.
Eğer sunucu işlerinden, site yayınlamaktan ve sunucu bakımlarından anlıyorsan siteyi yazıp yayınladıktan ve servere koyduktan sonra para alırsın.
Ama eğer sadece site kodu yazmayı biliyorsan .zip şeklinde de yapabilirsin. Yazdığın kodları kullanıcıya verirsin o yayınlar.

Reaksiyon puanı
196
Peki WordPressle veya başka site yapıcılarla hazırlayıp onlara verme imkanım var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çünkü kendi yazdığım sitede illa bir açık olur sonra müşteri memnun kalmaz falan o yüzden WordPressle olsa sanki daha güvenli olur diye düşünüyorum.

Emnn

Jet Sesi, Özgürlüğün Sesidir!
Emektar
Reaksiyon puanı
1,848
Tabi ki wordpress ile de olur ancak müşteri bulmanız zorlaşabilir. Sonuçta wordpress ile çoğu iki bir site ortaya çıkarabilir.

efhmedia34

Asistan
Reaksiyon puanı
44
React veya vue öğren sonra next nuxt gibi lib/frameworkler ile devam edersin

Son mesajlar