Web sitesi telifi

Bu konuyu okuyanlar

Yasinxeb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
İyi günler benim bir projem var aklımda bunu siteye dökmek istedim ama benim projemden yurt dışı tabanlı benzer bi site var benim yapacağım farklı tasarım farklı özelliklere sahip olacak ama aklıma takılan ise aynen işlevi yapacağı için herhangi bir telif ceza vb birşey yermi şimdiden teşekkürler

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
merhaba,buna benzer birşeyi bende daha önce düşündüm ...fakat tavsiye edilen şey : kendi başınıza kendi ürettiklerinizden hareket edin. basit de olsa böyle yapmak önerildi ..

sanıyorum zamanla çok gelişmiş web sitesi yapmayı öğrenebileceğimiz ima edildi yalnız şöyle de bir durum var. dikkat etmeniz gereken oluşturduğunuz web sitesinin satır sayısının çokluğu veya çok çok kompleks olması değil. isteğinizle uyumlu ve en önemlis w3c validation sağlaması.

Yasinxeb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
merhaba,buna benzer birşeyi bende daha önce düşündüm ...fakat tavsiye edilen şey : kendi başınıza kendi ürettiklerinizden hareket edin. basit de olsa böyle yapmak önerildi ..

sanıyorum zamanla çok gelişmiş web sitesi yapmayı öğrenebileceğimiz ima edildi yalnız şöyle de bir durum var. dikkat etmeniz gereken oluşturduğunuz web sitesinin satır sayısının çokluğu veya çok çok kompleks olması değil. isteğinizle uyumlu ve en önemlis w3c validation sağlaması.
Teşekkürler tavsiyenizi dikkate alacam ama sorum cevapsız kalmış böyle bir şeyin cezası varmı yokmu onu öğrenmek istiyorum

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
telif ettikleri kisimlar varsa sorabiirsin. belli bir script kod ya da herhangi bir şey.

Yasinxeb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Benim yapacağım site giriş sitesi yani basit bir site olacak böyle bir işe büyük bir site yapamam çünkü tecrübem bilgim yok bu basit sitenin örneğini size atsam baksanız yorumlaya bilir misiniz

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
icerik ses resim benzeri materyaller ozgun oldugu surece sorun olacagini sanmiyorum.

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
Hiç problem olmaz

"farklı tasarım farklı özelliklere sahip olacak "

Bu bile yeterli aslında. Aynı işleri yapan çok yazılım,sistem var.

kmurat

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,709
Marka temsil eden görseller veya o görseli andıran taklitleri ve o siteden kopyalanmış kodlar varsa sorun olur. İşlevin aynı olması sorun olmaz.

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75
selam yeniden,

ben risk almak istemediğim için yayıncının Rights & Permissions teamine bir mail attım.
genel bir (otomatik) cevap geldi.
ama umarım olumlu cevaplarlar.

cevabı buraya yazmayı düşünüyorum

Yasinxeb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hiç problem olmaz

"farklı tasarım farklı özelliklere sahip olacak "

Bu bile yeterli aslında. Aynı işleri yapan çok yazılım,sistem var.
Anladım Teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Marka temsil eden görseller veya o görseli andıran taklitleri ve o siteden kopyalanmış kodlar varsa sorun olur. İşlevin aynı olması sorun olmaz.
Tamamen Kendi kodlarım olacak kod çalma falan yapmayacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

我喜欢人

Asistan
Reaksiyon puanı
75

tabi yani aslında en güzel yol bu,yapılmayacak iş de değil. web siteleri zaten kaynak kodları sunuyorlar sonuçta onlar üzerinden araşatırma/alıştırma/antrenman da yapılabilir pekala

iyi çalışmalar

Son düzenleme: