Web sitesi acma yardimi

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaslar.Kendime ucretsiz web sitesi acmak istiyorum.Yazilar yazabilecegim videolar paylasabilecegim....Kurmamda yardimci olabilecek arkadaslar varmi??

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Ben sana blok sitelerini önereceğim kurma diye bişey yok direk başlarsın..

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Link verirmisin peki benim ihtiyacımı karşılar mmı? Video eklemek ve yazı paylaşmak için.Yani sitede başka üyeler olup soru cevap şeklinde ??

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
blogger ya da wordpress'ten profil açıp paylaşıma başla. bunların amacı o zaten.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Blogger da video nasil paylasilacak ? Bir sey daha ben blogger actim site ayarlarinin linkini pc ye kaydettim fakat telefondan girerken ayarlara nasil girilecek ?Resimli anlatma imkaniniz varsa daha iyi olur.Simdiden tesekkurler...

--- Mesaj Güncellendi ---

blogger ya da wordpress'ten profil açıp paylaşıma başla. bunların amacı o zaten.

wordpress açtım kendime fakat yine filezille programyıla dosya falan yüklüyor.Ben buraları internetten video olarak dinledim.fakat bi siteye giriyor üyelik falan alıyor domain olması lazım :) bu konuda hakkında bilgin varmı yardımcı olurmusun?

dadaist

Profesör
Reaksiyon puanı
8
filezilla host + domain barındıran alanlar için. sizin sanırım bu konuda bilgileriniz az. site açmak yerine blog açın. ileride bilginiz arttığında bunu siteye dönüştürürsünüz. yani şu şartlarda fiezilla vs. uğraşmayın. açtığınız blog tercihinize göre de kullandığınız cep telefonunun işletim sistemi hangi marketi çalıştırıyorsa onunla ilgili illa ki bir application mevcuttur.

emirozcopur

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Tamam site açmak hakkında fazla bilgim olmadığı için yazın ortak olarak başkasıyla açıcam.Yorumlar için teşekkürler...

Bişey daha soracağım.Mesela wordpress ten açtık blogu.Arşivler yazıyor nisan 2012 yazıyor.Buraya arşiv nasıl ekleriz vevya kategori gibi bölümler?

aysak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bende wortpress kurulumu yapmak istiyorum ama henüz htmlde yepyeniyim nasıl olcak hlml bilmeden hit yapan bi site yapılmazmı yaa :)))

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
bende wortpress kurulumu yapmak istiyorum ama henüz htmlde yepyeniyim nasıl olcak hlml bilmeden hit yapan bi site yapılmazmı yaa :)))

Eğer Hostunuz ve domaininiz hazırsa, ben size wordpress kurabilir, teknik desteği kendim verebilirim.

aysak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
domein hazır ama host hazır değil :( nasıl olucak bu kadar basitmi tema falan tok elimde tasarım da var ama çok basit ve amatör

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
domein hazır ama host hazır değil :( nasıl olucak bu kadar basitmi tema falan tok elimde tasarım da var ama çok basit ve amatör

Hocam ücretli, ücretsiz 100.000'den fazla tema var. Mutlaka beğenirsiniz birisini. Hostu ayarlayıp pm atarsanız kurabiliriz.

aysak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben bu alanda çok yeniyim pm ne oluyor ?

aysak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yine anlamadım yaa :(

he he tamamdır, ben bakınıyorum ama deneme amaçlı ücretsiz hostingler var, dedğim gibi öle bişey yapsak bi kurulum yapsak nasıl olur domein var ücretsiz bi hosting ayarlayabilirmiyiz :)

he he tamamdır, ben bakınıyorum ama deneme amaçlı ücretsiz hostingler var, dedğim gibi öle bişey yapsak bi kurulum yapsak nasıl olur domein var ücretsiz bi hosting ayarlayabilirmiyiz :)

GelirVergisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben size bir blog açmanızı tavsiye ederim, blog sitesi yani. Hiçbirşey bilmiyorsanız 200 TL vivarında para harcayarak bunu yaptırabilirsiniz.