Yardım Web siteme ücretsiz ve sınırsız olarak fotoğraf, video, dosya eklememin bir yolu var mı?

kozmix

Asistan
30 Ağustos 2023
148
4
31
28
Selamlar. Linkini veya adını bilen herkesin ulaşabileceği fotoğraf, video ve Microsoft Office dosyaları yükleyebileceğim kendime ait bir tür Online galeri tarzı bir site oluşturmak istiyorum fakat bütün site oluşturma siteleri; ya ücretli ya da siteye yükleyebileceğim fotoğraf, dosya vb. şeylere depolama sınırı getiriyor ve istediği kadar yükleme yapamıyorum. Bunun, ücretsiz ve sınırı olmadan yükleme yapabileceğim bir yolu var mı?

Oluşturduktan sonra da ara ara sürekli yükleme yapacağım, bu yüzden sadece oluştururken yükleme yapılan yöntemler işime yaramıyor.

❗İlla site olmasına gerek yok, farklı yollar varsa onları da öneri olarak alabilirim.

❕Önceden instagram hesabı yapmayı düşünmüştüm fakat orada Office dosyaları ve istediğim uzunlukta video paylaşamıyordum sonra YouTube hesabı açayım dedim, orada da dosya paylaşamıyordum.

Son düzenleyen moderatör:

teo53

Öğrenci
16 Nisan 2018
5
6
3
32
Merhabalar web sitesi kurulumu yapabilmen için öncelikle bir adet hosting veya sunucuya ihtiyacın var. Hostingler depolama amaçlı kullanılamaz, bu sebeple senin işini görecek çözümler
OneDrive, GoogleDrive veya Dropbox buradan ücretli veya ücretsiz paketlerle dilediğini yapabilirsin

kozmix

Asistan
30 Ağustos 2023
148
4
31
28
Bulut depolama ürünlerine yönelebilirsin. Google Drive vb. her türlü dosyayı yükleyebilirsin. link paylaşabilirsin.
Hmm mantıklı hiç düşünmemiştim teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhabalar web sitesi kurulumu yapabilmen için öncelikle bir adet hosting veya sunucuya ihtiyacın var. Hostingler depolama amaçlı kullanılamaz, bu sebeple senin işini görecek çözümler
OneDrive, GoogleDrive veya Dropbox buradan ücretli veya ücretsiz paketlerle dilediğini yapabilirsin
Alttaki arkadaş da seninle aynı şeyi söylemiş. Çok mantıklı geldi senin cevabını da çözüm olarak işaretlemek isterdim ama max 1 cevap işaretleyebiliyorum kusura bakma. Tekrardan teşekkürler.