Öneri Web Hosting Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

MakeRKereM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
İyi akşamlar değerli forum üyeleri. Bu günlerde bir projem için web hosting arıyorum. Kısaca ucuz ve cpanel olması tarafındayım. Kendi kullandığınız kaliteli bir hosting arıyorum. Yarıyolda bırakmayacak. Kendi domainim var proje için. Onu bağlamayı düşünüyorum. Ücretsiz SSL'i de olursa iyi olur.

GKHN.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
hocam keyubu ve batihost önerebilirim. keyubu zaten Türkiye'nin köklü hosting firmalarından.

MakeRKereM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hocam keyubu ve batihost önerebilirim. keyubu zaten Türkiye'nin köklü hosting firmalarından.
Hocam trafik ve depolama sınırı yüksek ve ucuz lazım bana. Batihost ve keyubu bana biraz pahalı geldi.

GKHN.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
bildiğim bir hosting daha var, nacsshost.com oraya da bakabilirsiniz

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Alastyr'a bakabilirsin fiyatları çok pahalı değil ve ücretsiz SSL sunuyorlar.

mertyavuzz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cpaneli hosting ile beraber veriyorlar ssl de aynı şekilde ipekhostingi tercih edebilirsiniz destek vs konusunda da sıkıntı yaşamadım oldukça hızlı.

JanRuan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Clouduck hosting firmasının çok iyi olduğunu duydum.

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
676
isimtescil kullanıyorum önermiyorum

KadirTrabzon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hosting.com.tr ile tecrübem kesinlikle beklentilerimin ötesindeydi. Sorunsuz bir hizmet akışı, acil durumlarda bile anında yanıt veren bir destek ekibi ve cüzdan dostu fiyatlar, hizmetlerinden en memnun kaldığım özellikler arasında. İster telefonla doğrudan ulaşım ister online destek talepleri aracılığıyla, hızlı geri dönüşleri beni her zaman etkiledi.

WordPress ve Linux hosting paketleri konusunda sunucu performanslarından özellikle memnunum; sitelerim adeta uçuyor. Bu deneyim temelinde, hosting.com.tr'yi, kaliteli ve hızlı bir hosting arayışında olan herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

https://www.hosting.com.tr/

Rei

Forum Sorumlusu
Super Moderator
Reaksiyon puanı
6,345
Turhost öneririm.