Watch Dogs2-Epic Games sorunu

Bu konuyu okuyanlar

gorkemkarakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Merhaba. Watch dogs 2'yi ücretsiz olduğu zaman almıştım. Bilgisayara hdd takıp yer olunca merak ettiğim oyunları oynamaya watch dogsla başlıyım dedim. Dün gece epicten indirme başlattım 40 gb indirme istedi. Oyunun sistem gereksinimlerinde 27 hadi 30 gb olsun bi depolamaya ihtiyacı var yazıyor. Okey dedim başlattım sabaha inmişti. Oyunu başlat dediğimde ubisoft kurdu giriş yaptım vs sonra indirme istedi başlattım 27 gb indirme istiyor. Oyunu oynamak için indirmem lazım sonuçta. Başlattım inanılmaz hızlı bir şekilde indirme barı doldu. Tahminim epic gamesin indirdiği dosyalardan kendine lazım olanı çekti. Sonra da iki seçenek çıktı ikisini de indir dedim son olarak da 6.7 gb lık bir paket iniyor. Bu oyunun paketi galiba bunda sıkıntı yok insin.
Sonuç olarak 30 gblık oyun bana 70 gb'a maal oldu. Bunu nasıl çözerim. Şimdilik hafıza sorunum yok harddisk yeni ama yavaş yavaş dolacak. Bu sorunla karşılaşanlar oldu ise ya da bilgisi olan varsa açıklasın lütfen.
Şimdiden çok teşekkür ederim

mahmut ince

Asistan
Reaksiyon puanı
171
Bende benzer bişey yaşadım.
Oyuna girdim, öğretici çıktı yaptım sonra tekrar indirme istedi bende dayanamadım çıktım 2 haftadır girmedim yakında oynamam silerim.
Not: ben oyundan, uygulamadan sinirlenince direk çıkıyorum ve siliyorum.
Not2:sorunun cevabını bilmiyorum ?

gorkemkarakas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
39
Bende benzer bişey yaşadım.
Oyuna girdim, öğretici çıktı yaptım sonra tekrar indirme istedi bende dayanamadım çıktım 2 haftadır girmedim yakında oynamam silerim.
Not: ben oyundan, uygulamadan sinirlenince direk çıkıyorum ve siliyorum.
Not2:sorunun cevabını bilmiyorum [emoji55]
Teşekkür ederim ilginize hocam. Oyunu oynayıp silerim bende şimdilik tüm indirmeleri yaptığım için oynuyorum

vigilantemre

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,679
Gelen güncellemeler ile oyunun boyutu şişiyor sanırım, bunun çözümü yoktur bence, oyunu bitirince kaldırırsınız.