Watch Dogs hakkında düşündüklerim.

Bu konuyu okuyanlar

EmirhanTeira

Doçent
Reaksiyon puanı
507
Çıkalı baya olmuş ya aslında :D Her neyse ufak bir inceleme yaptım. SDN Forum Sakinlerine Sunmak İstedim.

Bu oyunu çoğu kullanıcı negatif geri dönüşlerle değerlendirdi. O kadar kötü bir oyun olduğunu düşünmüyorum. Öncelikle oyuna puanım 7/10.

Elbette bu oyunla ilgili hayal kırıklıkları yaşamadım değil. Ubisoftun vaatleri bu oyuna fazla yansımadı. Fakat ona rağmen Averaj değerin üstünde olan bir oyun olduğunu düşünüyorum. Konsept bakımından oyun dünyasında fazla görülmüş bir konsept değil. Ama iyi yansıtmışlar. Oyundaki o Hack havasını hissediyorsunuz. Zaten oyunun en büyük tarafı bu. O verdiğim 7 puanın 5'ini oyun bu özelliğinden alıyordur. 2'nci olarak bahsetmek istediğim şey şudur: Hikayesi cezbedici. Harikaya yakın bir hikayesi var. Oynanışı hiç fena değil. Ama yılına göre biraz zayıf kaldığını söyleyebilirim. Grafikleride öyle Rockstar kalitesini taşımıyor. O Sene Çıkan AC Unity ve ondan önce çıkan GTA 5'i yakalaması mümkün değil. Hem oynanış olarak Hem de Grafik olarak. Fakat Genel olarak iyi. Eğlenmek istiyorsanız buyrun oynayın.

İyi oyunlar.