Warband vs Zula

Warband vs Zula

• Mount Blade Warband

• Zula

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
en önemli olan esporculardan vons bıraktı yiğit doluda yani ben bide taa oyunun betadan kalma oyuncusuyum ben bile beğenmiyorum artık oyunu çöplük yani

ama kendi suçları 2-3 tane zula videosu çekip yayınlayan mezarcının oyuna yüzünü ve eldivenini getiroyor ama bu adamlar zula için ne emek verdi bi spreylerini bile getirmediler zula b*k gibi kısaca
artık
Sen bir de şuna baksana.
Screenshot 2021-03-14 18-04-28.png

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
adblock kullanıyorum rahatım vallaha herkesede öneririm adblock kullanmınızı youTube dada reklam görmememk iyi :)
hala oyuncu peşindeler para yatırmadan bi b*k olamazsın bu oyunda sorunda bu
Adblock ne işe yarıyor?

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702

mertbaba41

Doçent
Reaksiyon puanı
572
Zula oynamayan vatan hainidir moruk
Şaka amaçlı

_emre_emre_

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,265
zula diyeni bulun bana!

su_acayip_kisi

Asistan
Reaksiyon puanı
211
En iyi Türk Oyunu Hangisi???
Mount & Blade : Warband VS Zula

Bana göre Warband, çünkü Zula pay to win (para veren kazanır.) ve Maplarını CSGO dan (ç)almış. Ben zulayı 1 yıl oynadım ve çok kanser bir oyun bana göre.
En iyi TÜRK oyunu Mount blade bana göre. Muhteşem hala oynuyorum. 2010 a göre efsane ötesi.
Siz ne düşünüyorsunuz?

EDİT: Arkadaşlar hangi oyunu seçtiğinizi sebebiyle de yazarsanız daha da güzel olur.
zulayı oynadım ama diğer oyunu hiç oynamadım, zula güzel ama para basıp silah alan adamlardan xp kasamıyom :D (pek de iyi oyuncu değilim)

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,634
Zula yı para yatırmadan oynamaya gidiyorum...
(Daha önce 7 saat oynadım oynayan herkes full silah çekmiş ama herifte kol yok zıplaya zıplaya gelip bıç atıyorum :/)

Belki zorlarlar diye gidip birdaha oynayacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

(Daha önce 7 saat oynadım oynayan herkes full silah çekmiş ama herifte kol yok zıplaya zıplaya gelip bıç atıyorum :/)

7 değil 4 müş.

efemurato

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,044

Mesaj otomatik birleştirildi:

7 değil 4 müş.
ateşleyin bi 200 mükemmel olursunuz oyunda be hocam :)

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
O Zula diyen 5 kişi kim? :mad:
Zula demelerinin sebebi ne acaba? ?

CraYen

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,005
İkisini de çok sevmem ama Warband'ı Zula'nın 1000 katı daha çok severim.

Sem1h

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
En iyi Türk Oyunu Hangisi???
Mount & Blade : Warband VS Zula

Bana göre Warband, çünkü Zula pay to win (para veren kazanır.) ve Maplarını CSGO dan (ç)almış. Ben zulayı 1 yıl oynadım ve çok kanser bir oyun bana göre.
En iyi TÜRK oyunu Mount blade bana göre. Muhteşem hala oynuyorum. 2010 a göre efsane ötesi.
Siz ne düşünüyorsnuz?

EDİT: Arkadaşlar hangi oyunu seçtiğinizi sebebiyle de yazarsanız daha da güzel olur.
bende zaten zuladan nefret ederim üstüne üslük türk firması adı altında türkler yapmadı o oyunu lakin sizin gibi CS GO DAN ÇALDI HAAA diyen tayfa size şunu demem gerek çoğu fps aksiyon strateji oyunu efsaneleşmiş ve cs oyununda olan haritaları telif hakkı nedeniyle ismini ve biraz yerlerini değiştirerek alır lakin zulaya neden bu kadar yüklendiğinizi anlamadım

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
bende zaten zuladan nefret ederim üstüne üslük türk firması adı altında türkler yapmadı o oyunu lakin sizin gibi CS GO DAN ÇALDI HAAA diyen tayfa size şunu demem gerek çoğu fps aksiyon strateji oyunu efsaneleşmiş ve cs oyununda olan haritaları telif hakkı nedeniyle ismini ve biraz yerlerini değiştirerek alır lakin zulaya neden bu kadar yüklendiğinizi anlamadım
YouTuber'lara baksana, Zula onlara para veriyor gel benim reklamımı yap diye, o da videosunun başlığına "EN İYİ TÜRK OYUNU" yazıyor.
CS:GO'daki "Aztec" haritasını çalmışlar. İsmini "Favela" koymuşlar. "DUST 2" haritasını çalmışlar yerine "Safronbolu" koymuşlar. "İnferno" haritasını çalmışlar, "Gaziantep" koymuşlar. Şimdi diyeceksin bu haritalar FPS oyunu haritaları tmm da 3 tane haritayı çalmak nedir ya? 1 tane olsa anlicam da neyse. P2W konusuna gelirsek zaten benim birşey dememe gerek yok. Baştan aşağıya p2w. Duyguları sömüren bir oyun. Çanakkale haritası yapıyolar arkasına Çanakkale Türküsü duyguları sümürüyolar. Zula, Türkler için bir gurur kaynağı değil. Ben de isterim Zula güzel bir oyun olsun, Dünyada her yerde oynansın milli gururumuz olsun. Ama yok. Zaten anket kısmına bakarsan Zulaya neredeyse hiç kimse oy bile vermemiş. Bende isterim tabbiki Zula ülkemizi temsil eden güzel bir oyun olsun.