Warband vs Zula

Warband vs Zula

• Mount Blade Warband

• Zula

• Kararsızım

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
37
En iyi Türk Oyunu Hangisi???
Mount & Blade : Warband VS Zula

Bana göre Warband, çünkü Zula pay to win (para veren kazanır.) ve Maplarını CSGO dan (ç)almış. Ben zulayı 1 yıl oynadım ve çok kanser bir oyun bana göre.
En iyi TÜRK oyunu Mount blade bana göre. Muhteşem hala oynuyorum. 2010 a göre efsane ötesi.
Siz ne düşünüyorsunuz?

EDİT: Arkadaşlar hangi oyunu seçtiğinizi sebebiyle de yazarsanız daha da güzel olur.
zula çünkü warband eski oyun ve zulada skin falan var renkli renkli çok havalı duruyor warband ise çok eski ve çok kötü grafikleri var

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
zula çünkü warband eski oyun ve zulada skin falan var renkli renkli çok havalı duruyor warband ise çok eski ve çok kötü grafikleri var
Grafik asla ön planda olmadı, Zula p2w yani para yatırdıkça kazanıyorsun, oynanışı çok kötü, Warbandın ise oynanışı, hikayesi, multiplayer modu, kale kuşatma/savunma modları çok iyi, tek skin ve grafik yüzünden diyorsan COD:MW 2019 veya COD:BO4 oynayabilirsin

BatinY

₿itcoin
Emektar
Reaksiyon puanı
1,492
Tabii ki Mount and Blade serisi, özellikle Bannerlord mükemmel olmuş.

Reaksiyon puanı
37
Grafik asla ön planda olmadı, Zula p2w yani para yatırdıkça kazanıyorsun, oynanışı çok kötü, Warbandın ise oynanışı, hikayesi, multiplayer modu, kale kuşatma/savunma modları çok iyi, tek skin ve grafik yüzünden diyorsan COD:MW 2019 veya COD:BO4 oynayabilirsin
kardeşim kıskanma ? :sunglasses:

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044

hakancoskun4891

Profesör
Reaksiyon puanı
757
ben buldum hile sistemleri çok iyi adamların valla arkadaşım hile açmış 3-4 hesapta ban yemiş hemde 50 yıl ee oda oyun batmasın diye :)
YOKSA VİPlik hissi gider yatıranların
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç tl yatırdın söyle
Bence 30 tl :D

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Bana göre ikisi de leş Mount and Blade'nin mantığı atmosferi güzel lakin oynanışı leş hele Bannerlord sanırsın 1 kişi yapmaya çalışmış oyunu.
Zula ne zaten Zula'yı oyundan sayan var mı ikisinin arasından M&B ama en iyi Türk oyunu olacak seviyede değiller şuan zaten ülkeyi temsil eden güzel bir oyunumuz yok herhalde M&B biliniyordur ulusal olarak lakin başarılı bir oyun değil bence o oynanıştan sonra

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
ben buldum hile sistemleri çok iyi adamların valla arkadaşım hile açmış 3-4 hesapta ban yemiş hemde 50 yıl ee oda oyun batmasın diye :)
YOKSA VİPlik hissi gider yatıranların
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaç tl yatırdın söyle
Zaten oyunda çok az hile var. Onun dışında iyi bir yanı yok. Üstteki diyaloğu dikkatli okursan, Bizim arkadaş soruyor zulacıya ; "zulanın iyi bir yanını söyle" diye. diğer arkadaşta iyi bir yanını bulamayıp "kardeşim kötü yanları var ama köstek olma destek ol" cevabını veriyor.

Bana göre ikisi de leş Mount and Blade'nin mantığı atmosferi güzel lakin oynanışı leş hele Bannerlord sanırsın 1 kişi yapmaya çalışmış oyunu.
Zula ne zaten Zula'yı oyundan sayan var mı ikisinin arasından M&B ama en iyi Türk oyunu olacak seviyede değiller şuan zaten ülkeyi temsil eden güzel bir oyunumuz yok herhalde M&B biliniyordur ulusal olarak lakin başarılı bir oyun değil bence o oynanıştan sonra
2010 yılına göre Warband Muhteşem bir detay. Ve Türkiyenin en iyisi . Bannerlord her gün güncelleme geliyor oyun daha yeni çıktı erken erişimde . kötü olması normal.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Zaten oyunda çok az hile var. Onun dışında iyi bir yanı yok. Üstteki diyaloğu dikkatli okursan, Bizim arkadaş soruyor zulacıya ; "zulanın iyi bir yanını söyle" diye. diğer arkadaşta iyi bir yanını bulamayıp "kardeşim kötü yanları var ama köstek olma destek ol" cevabını veriyor.
yokki zaten bi hile sistemi dediğim gibi var bide skin olayları eh işte para yatırmadan bi kaçına ulaşıbiliyorsun bide oyun ucuza iyi bişey veriyor gibi gözüküyor 10 tlye 1000 tllik şey veriyormuş özel tekliflerde falan ordan parayı kırıyorlar zaten mikro gibi küçük yaparak daha fazla para harcamana sebep oluyor

ExpertGamer90

Profesör
Reaksiyon puanı
2,702
Zula Youtuberları Zula'yı bıraktı. Hepsinin çok yüksek aboneleri var. Ve hepsi Zulayı bırakıp başka oyunlara geçtiler. Videolar eski değil atıldığı tarihlere bakarsanız hepsi bu hafta atılmış videolar.

efemurato

Profesör
Reaksiyon puanı
2,044
Zula Youtuberları Zula'yı bıraktı. Hepsinin çok yüksek aboneleri var. Ve hepsi Zulayı bırakıp başka oyunlara geçtiler. Videolar eski değil atıldığı tarihlere bakarsanız hepsi bu hafta atılmış videolar.
en önemli olan esporculardan vons bıraktı yiğit doluda yani ben bide taa oyunun betadan kalma oyuncusuyum ben bile beğenmiyorum artık oyunu çöplük yani

ama kendi suçları 2-3 tane zula videosu çekip yayınlayan mezarcının oyuna yüzünü ve eldivenini getiroyor ama bu adamlar zula için ne emek verdi bi spreylerini bile getirmediler zula b*k gibi kısaca
artık