vvrtgwgh.exe sorunu

tahirontas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba birkaç gün içerisinde bu sorunla baş başa kaldım. Bilgisayarımda ben herhangi bir şey yapmasam bile bu sorun 5 yada 10 dk da bir ortaya geliyor. ESET antivirüs ve Kaspersky antivirüs programlarını kurdum hepsinde tarama yaptım denilen dosyalarıda sildim fakat hala bu sorun var.
5 dk da bir önüme cmd (komut istemi) geliyor ve benim önüme böyle bir hata veriyor "vvrtgwgh windows tarafından bulunamıyor".
Bunu düzeltmem için illa format mı gerekiyor yoksa bunun başka bir çözümü var mı? Burada da SS'i var https://i.hizliresim.com/lOpXgk.jpg bakın bu sorun geliyor.

EA14

Doçent
Reaksiyon puanı
190
malware antivirüs trial 14 günlük kurup taratın. virüsü temizledikten sonra kaldırısınız. büyük ihtimalle sıkıntınızı çözecektir.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
eset antivirüs ve kaspersky antivirüs programlarını kurdum hepsinde tarama yaptım
Sisteme iki antivirüs kurmanızı önermem. Birden fazla antivirüs kullanırsanız bilgisayarınız aşırı derecede yavaşlayıp çökebilir
5 dk de bir önume cmd (komut istemi) geliyor
Çalıştıra girin. Ardından shell:startup yazıp Enter'layın. O kısmın ekran görüntüsünü paylaşırsanız sorun hakkında daha fazla bilgi edinmiş oluruz.

tahirontas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dediğin gibi shell:startup yazdım ve ss ini aldım burada
1520666426369.png

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Dediğin gibi shell:startup yazdım ve ss ini aldım burada
Bir sorun gözükmüyor. Eğerki o klasör içerisinde adı sanı duyulmamış dosyalar olsaydı onları silmenizi önerecektim. Ama görüyorum ki sadece Twitch'in kısayolu var orada. Onu silmenize gerek yok.

tahirontas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
.

---- Mesajlar birleştirildi ----

peki bu sorunu yani sürekli cmd açılıyor bunu çozmek için sadece formatmı gerekiyor?

Son düzenleme:

fatihgoktas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Iobit Uninstaller kur bilgisayara onunla Twitch'i kaldır. Arta kalan dosyaları temizlemeyi unutma. Sonra Twitch'i yeniden kur. Sorun düzelir.

tahirontas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ama sorun twitchi yukledikten sonra olmadı yani twitch bende uzun süredir yuklu