Volkan Şen Galatasaray'da mı?

AliA

Guru
Onursal Üye
Telegol'ün haberine göre Galatasaray Bursasporlu oyuncu Volkan Şen'le her konuda anlaştı. Kulüpler de anlaştığı takdirde Volkan Şen ligin ikinci yarısında Galatasaray forması giyecek.

Ayrıca yine Bursaspor'da oynayan Eren Albayrak'la da anlaşıldı.

Hagi yönetime Antalyaspor'lu Necati Ateş'i de takımda görmek istediğini bildirdi.

Telegol

Aktif kaynak bulduğum zaman eklerim. Şu an hiçbir yerde yok bu haber. :)

Senisma34

Profesör
Volkan Şen facebook hesabında; 'Galatasaray' diye yazmış. Umarım doğru değildir, sevmiyorum bu çocuğu. İyi oyuncu olsa da, şovmen olduğundan dolayı hiç sevmiyorum.

AliA

Guru
Onursal Üye
Volkan Şen Official Fan Page demişler 14 kişi beğenmiş. :)

Gerçi bizim haberi kullanmışlar. :D

Senisma34

Profesör
Az önce facebook hesabında bir cevap göndermiş;

Arkadaşlar Galatasarayla anlaşmaya vardım.Beni destekleyen tüm Bursaspor taraftarlarına teşekkür ediyorum...

---------- Post added at 11:50 ---------- Previous post was at 11:49 ----------

Volkan Şen Official Fan Page demişler 14 kişi beğenmiş. :)

Gerçi bizim haberi kullanmışlar. :D

Hayır benim bahsettiğim bizzat Volkan'ın hesabı. Fan page'yi sallamıyorum zaten.

desperado64

Rektör
Nayırrrrrrrrrrrrr Nolamaaaaazzzzzzzzzzzzzzzzz inanmıyorummmmmmmmmmmmm

AliA

Guru
Onursal Üye
Para konusunda o kadar uçmazlar diye tahmin ediyorum.

Bu arada hayırlı olsun demeyi unuttuk. :D:D

AliA

Guru
Onursal Üye
Servet'e sallayan çok olacaktır ama değer olarak Volkan'ı katlar. Üstüne para almamız lazım Servet'i verirsek. :D

Senisma34

Profesör
Servet'i vermezler, defans oyuncusu sayısı az zaten. Benim yorumum; alt yapı oyuncusu haricinde oyuncu göndermeyecekler.

kkoray

Profesör
eğer bu bahsedilen para verilir de volkan bir tutturamazsa tabata dan büyük balon olur

inş. başınıza öyle birşey gelmez

Servet'i vermezler, defans oyuncusu sayısı az zaten. Benim yorumum; alt yapı oyuncusu haricinde oyuncu göndermeyecekler.

milli oyuncu verilcekmiş

Senisma34

Profesör
Servet'in gitmesi de pek iyi olmaz, ki zannetmiyorum Servet gitsin. Giderse de Bursa'nın defansını toplar. Neyse Volkan'a gelirsek de, umarım hepten şımarmaz. Ukalâlık derecesi yüksek bir kişilik.

AliA

Guru
Onursal Üye
Bu arada İbrahim Akın için de bir girişimde bulunacaklarmış galiba.

Abdullah Avcı'ya diyorum ki: Ver O'nu, al Aydın'ı. :D:D