Vodafone Yeni 3G Kampanyalarını Açıklıyor

Elbruz46

Rektör
Reaksiyon puanı
1,338
Ülkemizdeki cep telefonu kullanıcılarının yüzde 91'i akıllı telefon kullanmıyor.

Way % 9 içindeymişim kendimi azınlık hissettim :D

şu süper internet 1 ay bedava ama köyde 3g çekmiyor o halde lüzumu yok :D

rohirrim

Profesör
Reaksiyon puanı
10
ufff, kardeşim sınırlısız olmadıktan sonra bir halta yaramaz... beni zerre kadar cezbetmyir acıkcası... kotaları karldırsınlar ondan sonra bakarız kampanyalara...

raxetul

Profesör
Reaksiyon puanı
31
ufff, kardeşim sınırlısız olmadıktan sonra bir halta yaramaz... beni zerre kadar cezbetmyir acıkcası... kotaları karldırsınlar ondan sonra bakarız kampanyalara...
10 15 GB lık kota koysunlar ADSL almayacağım eve, söz veriyorum(Taahhütnameden daha keskin bir söz). Tabi hızları da 3 mbit altına indirmesinler.

halil413

Profesör
Reaksiyon puanı
0
vodafone turkıyede gsm sektoru uzerınde en ıyı rekabet yapan fırma 13 aydan berı 3g paket abonesıyım 15kb hızla film bile indirdiim oluyor acıkcası her ısımı goruyor ama bıraz hızı artırısa super olucak :)

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Sınırsız tarife koysalar da kurtulsak bu turktelekom'dan. Bıktım artık.

burns206

Profesör
Reaksiyon puanı
1
8mbps sinirsiz 60 lira yapsinlar gecelim :p 8mbps 3g modem de hediye olsun 1 aylik kontrat yapana :D

Bir Umut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence şu aşamada adslden baska alternatif yok turkcell wınn ilk çıktıgında aldım 8gb kotalı filim izlemedenvideo izlemeden :=) kotanız dolmak uzare diye ayın ortasında mesaj geliyordu bende kızdım iptal ettirdim.Avrupada sınırsız 19 euroya 3g internet hizmeti veren ülkeler var.Türkiyede tüketiciyi soymaya devam ediyolar.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Cepten dosya indirmeye bile başladım, market ve diğer uygulama sitelerine uğruyorum.Youtube'dan da çıktığım yok :D Tabi bunlar wi fi ağı bulduğumda yaptıklarım.
3g ile denemedim ama her yerde gerekli olabiliyor.1 aylık sürede deneyeyim bakalım eğer verimli ise kullanabilirim daha sonra.Bu tip bağlantılar ise kesinlikte şu anda adslin yerine geçemez.Belki çok daha sonra.