Vlite son versionunu ariyorum

Bu konuyu okuyanlar

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin kardaslar kendim vista 1 kullaniyorum almanca ben birisine türkce yapmam lazim türkcesinide buldum ama vlite programiylan yapiliyormus ama bunu son versionu hangisi bunu bilemedim bu konuda yardimci olurmusunuz

vlite programi vista icin 32
selam saygilar

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayg olasiniz yanliz bir sey sormak istiyorum söyle burdan ilk siradakinimi indirecegim baska bir sey gerek varmi acaba enson versionu 1.2 olanmimi benim kullandigim vista 1 almanca ama türkce vista cd indirdim bir servis pack 1 indirecegim baska lazim ne olabilir windows 32 burada x64----- birde x86 var bunlarin hangisini indirecegim gerek varmi indirmeye
birde

vLite 1.2 Final olanimi indirecegim

HypeRcoDe

Asistan
Reaksiyon puanı
4
eger kullandığın işletim sistemi vista ve üzeri ise .net framework kurmana gerek yok eger degil ise
32bit
64bit
bunların hangisi sistemine uygunsa indirip kuruyorsun.
ardından
WAIK(Windows Otomatik Kurulum Kiti)
bunu indiriyorsun. vLite nin çalışması için şart.
vLite 1.2 Final
bunuda indiriyorsun. Daha sonra vLiteyi calistirdiginda WAIK ile ilgili birkaç şey söyleyecektir. orada istedigi .dll dosyasini bulup vLite nin klasörüe kopylaman yeterli.

Artık vLite ile yapacakların ve yapabileceklerin sana kalmış.

Daha detaylı bilgi için
vLite Help

kolay gelsin.

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin Hypercode arkadasim kullandigim system vindows vista 1 ---32 yaziyor
ama ben türkiyedeki bir akrabama türkce vista indirdim yani 1 eklidegil yani bunuda eklemem lazim bende hic yapmadigim icin sormam gerektigini vede görüslerinizi almak isdedim tabiki bilmemek ayip degil ögrenmemek ayip diye türkce bir ata sözü varya aynen isde bilmedinmi biraz zor oluyor tabiki böyle degerli arkadaslarin yardimlariylan bizlerde sayenizde ufak defek ögreniyoruz ögrenmeye devam edecegim insallah basarili olurum

vLite 1.2 Final

WAIK(Windows Otomatik Kurulum Kiti)

bu ikisinimi indirecegim

aufzeichnenhhq.jpg