Vitor Pereira: Kalmak istiyorum

Vitor Pereira kalmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 1 25.0%
  • Hayır

Kullanılan: 3 75.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Türkiye Kupası finalinde Galatasaray'a 1-0 yenilen Fenerbahçe'de teknik direktör Vitor Pereira maçı değerlendirdi.

Pereira_1.jpg

İşte Pereira'nın sözleri:

"Kötü bir ilk yarı oynadık. Galatasaray bizden iyiydik. Oyunu iyi yayamadık. Devreye 1-0 girdik. Bana göre adildi. İkinci yarı farklı bir şekilde geçti. Galatasaray sahada kayboldu. 1-1'i yakalayacak hatta 2-1 öne geçebilirdik ama olmadı. Futbol bir sonuç oyunu. Taraftarlarımıza bir mutluluk yaşatmak istiyorduk ama olmadı. Özellikle bize gelen fırsatları değerlendiremedik. Galatasaray'la bu sezon 3 maç oynadık. İlk maçta pozisyonlar ürettik ama berabere bitti. İkinci onların sahasında oynandı. yine biz domine ettik ama kazanamadık. Bu maçta ise iki ayrı yarı oynandı. Yine kazanamadık."

"KALMAK İSTİYORUM"

"Aslında takımda kalmak benim kararım değil. Başkan ve yönetimin kararı önem taşıyor. Sezon boyunca en iyisini yapmaya çalıştım. Çok çalıştık ama sezonu kupasız kapattık. Ben şampiyon olmadan buradan ayrılmak istemiyorum ama kararı başkanımız verecek. Tabii ki pişmanlıklarım var. Herkes gibi biz de hatalar yaptık. Ama bu hatalar bana tecrübe oldu. Önemli olan hataları düzeltmektir. Tecrübe böyle kazanılır. Önümüzdeki sezon bu hataları düzeltmek istiyorum." (SPORX)

AZİZ YILDIRIM'DAN AÇIKLAMA

Aziz Yıldırım, "Pereira kalacak herhalde, 2 yıl daha kontratı var. Mourinho falan bitti, UEFA var. Pereira ile oturup program yapacağız."

"Hocayla konuşacağız. Başarısız olup kalanlar da oldu. Oturacağız hoca ve yöneticilerle konuşacağız. Bir plan yapacağız. Mourinho geliyor falan bu devirler bitti. UEFA kuralları var bunların hepsine uyacağız."

Son düzenleme:

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Bu adam seneye kalırsa Aziz başkan kendi başını yakar...Tecrübesiz beceriksiz bi adam...Alt yapı hocasını getirsek şu takım en az 1 kupa alırdı çok rahat...

Sercan40

Müdavim
Reaksiyon puanı
372
Oyuncuyla kavga et oynatma sonra da tecrübe oldu de...

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,116
Aziz Yıldırım, "Pereira kalacak herhalde, 2 yıl daha kontratı var. Mourinho falan bitti, UEFA var. Pereira ile oturup program yapacağız."

"Hocayla konuşacağız. Başarısız olup kalanlar da oldu. Oturacağız hoca ve yöneticilerle konuşacağız. Bir plan yapacağız. Mourinho geliyor falan bu devirler bitti. UEFA kuralları var bunların hepsine uyacağız."

arifkutukcu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Azizin kendisi gitmesi lazım artık. Artı pereiranın kenarda içecek içmesi de ayrı bi olay , ulan hiçmi coşkun yok hiçmi başarı hırsın yok. Oturmuş geniş geniş bişeyler içiyo takımın final maçına çıkmış ruhsuz herif.

sifirbakiye

Müdavim
Reaksiyon puanı
437
Çöküşte olan bir Galaatsaraya yenilmek için ayrı bir çaba sarf etmek gerekirdi.

cagdasc

Asistan
Reaksiyon puanı
13
aldığı parayı kim alsa bu başarısızlıktan sonra bile kalmak istiyorum der.
kovulsa yine parsını alıp gidecek. yazık bu tip adamlara verilen bu paralara.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
fernandao ile persie nin aynı 11 de olamaması neden çıldıracam

michuozawa

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
492
dün gece kupa değildi benim için mesele...
artık desteklemiyorum, şu kadro yönetim değişene kadar...

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
Aziz gitsin..

Son mesajlar